Dua Lipa pjesë e albumit të ri të artistes së famshme

dua-lipa-1

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa  do të jetë pjese e albumit  më të ri të Miley Cyrus i cili do të titullohet “She is Miley Cyrus”.

Këtë lajm ka qenë vetë Miley e cila e ka konfirumuar për “The Edge”.

“Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por jo. I kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”.

Si Dua ashtu dhe Miley e kanë treguar shpeh herë miqësinë që kanë me njëra tjetrën.

Vitin e kaluar Dua e ftoi Miley-n të performonte Sunny Hill Festival” në Prishtinë.

 


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne