Enca dhe Don Xhoni lansojnë “Break Down”

enca don xhonii

Këngëtarja dhe Enca Haxhia dhe reperi Don Xhon publikuan projektin e tyre më të ri muzikor, “Break Down”.

Kënga është pritur mirë nga fansat dhe në vetëm një ditë pas publikimit, ka arritur një milion shikime në kanalin YouTube.

“Break Down” është punuar në melodi nga vet Enca dhe Don Xhoni, gjersa incizimi është bërë në studion e Mixeyt.

Performanca e dyshes në klip është komentuar mjaft nga fansat, pasi dy artistët shfaqen në skena mjaft provokuese me njëri-tjetrin.

Don Xhoni është një nga reperët më të rinj të skenës, i cili ka bërë bujë me interpretimet ‘freestyle’ gjatë karantinës.

 


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne