Joe Biden e merr dozën e dytë të vaksinës anti-COVID 19 para kamerave

biden

Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden, ka marrë sot  edhe dozën e dytë të vaksinës anti-COVID 19.

E gjithë ngjarja ka ndodhur drejtpërdrejtë para kamerave, raporton Reuters, transmeton Klan Kosova.

Ndryshe Biden dozën e parë, të vaksinës së zhvilluar nga Pfizeri, e kishte marrë më 21 dhjetor.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: [email protected]


Për ne