Kim dhe Kanye zyrtarisht të divorcuar

kim-2-3-600x360

Dyshja e famshme, Kim Kardashian dhe dhe Kanye West janë zyrtarisht të divorcuar.

Mediat e huaja kanë deklaruar se ata i kanë dhënë fund martesës  në mënyrën më miqësore të mundshme.

Page Six raporton se ata nuk kanë gjetur ende një zgjidhje të përshtatshme për kujdestarinë e fëmijëve dhe bashkëprindërimin.

Arsyeja e divorcit nuk dihet ende por ndarja e tyre diskutohet prej disa muajsh. Kim Kardashia jetonte me fëmijët në Los Angelos ndërsa Kanye West ishte vazhdimisht në lëvizje.

Kim dhe Kanye kanë bashkë 4 fëmijë, North, Saint, Chicago dhe Psalm.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: [email protected]


Për ne