Lorik Cana me fëmijët në shtrat përcjellin shumë dashuri (FOTO)

lorik cana

Lorik Cana është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e tij në “Instagram”.

Ai shpesh herë poston foto me fëmijët dhe bashkëshorten e tij dhe duken kaq të lumtur! Së fundmi ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare ka postuar në “Instastory” një foto më vajzën e porsalindur dhe djalin. Ata shihen të tre në shtrat të shtrirë të tre thuajse në të njëjtin pozicion, ndërsa e vogla qëndron mbi shpinën e babait të saj.

Me siguri që fotoja do jetë shkrepur nga Monika e cila duhet të admirojë familjen që ka.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne