Luana Vjollca poston foton e rrallë nga adoleshenca

luanavjollca_123751915_663530427661102_8852340089762388311_n-e1604764281339-780x439-1

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë ndan fotografi mjaft provokative.

Ajo shfaqet gjithmonë shumë e kuruar dhe me një stil të veçantë. Së fundmi, Luana është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në Instastory një fotografi nga adoleshenca.

Ajo shfaqet shumë ndryshe pasi flokët i ka brune, ndërsa mban veshur një fustan të zi që i vë në pah format trupore. Kujtojmë që Luana është komentuar shumë dhe për lidhjen me Krenar Çoçajn, dhe pse ende nuk e ka konfirmuar publikisht.

 


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: [email protected]


Për ne