Noizy publikon dy bashkëpunime ndërkombëtare në të njëjtën kohë

noizy_57437743_331751490869046_2710456112761370117_n-e1593157030893-696x668

Noizy ka sjellë dy bashkëpunime ndërkombëtare në të njejtën kohë.

“All dem talk” ishte projekti i parë që u publikua me Gzuz nga Gjermania dhe Dutchavelli nga Londra.

Menjëherë kanë shpërthyer klikimet në këtë projekt e madje Noizy shprehet i bindur se do të kryesojë në shumë vende europiane, këtë e ka thënë shpesh nëpër statusat e tij në rrjetet sociale.

Në të njëjtin ditë e orë, u publikua në platformat online edhe albumi i reperit italian, Gue Pequeno “Mr. Fini”, ku Noizy është pjesë e tij me këngën “No security”.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne