Nysret Muqiqi u shpall i vdekur, reagon Albatriti

kkk-2-600x360

Këngëtari ka shprehur shqetësimin e tij në Instagram.

Albatrit Muqiqi ka reaguar pas disa dezinformatave nga një portal se babai i tij, Nysret Muqiqi është ndarë nga jeta.

Me një postim në Instagram, artisti shqiptar ka shkruar disa fjalë ku është treguar i shqetësuar dhe në të njëjtën kohë ka shkruar se personi i cili ka bërë një gjë të tillë do të dënohet penalisht.

Sa i përket shëndetit të këngëtarit të mirënjohur, Albatriti tha se është mirë ai dhe e gjithë familja nuk nevojë për shqetësime.

 


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Email: [email protected]


Për ne