Paul Walker përkujtohet nga vajza Meadow në përvjetorin e 47-të të lindjes

Screenshot_1-67-780x439-1

Vajza e Paul Walker, Meadow, ka përkujtuar të atin e ndjerë në ditëlindjen e tij të 47-të.

Fotografia që ajo ndau në Instagram e shfaq atë kur ishte e vogël përkrah aktorit.

Momenti që mendova se ishim binjakë”, ka qenë përshkrimi i Meadow krahas postimit. “Urime ditëlindjen për shpirtin më të bukur”.

Walker vdiq më 30 nëntor të vitit 2013 në moshën 40 vjeçare në një aksident me makinë bashkë me mikun e tij, Roger Rodas, 38 vjeçar.

Aktori ishte i njohur për rolin e tij si Brian O’Cooner në “Fast & Furious”, teksa u shfaq në gjashtë paraqitje të këtij filmi.

Meadow ishte në moshën 15 vjeçare kur vdiq Paul dhe ajo jetoi bashkë me të në Kaliforni.

Vajza e tij, tashmë 21 vjeçare, këtë vit nisi një sfidë “do good challenge” në nder të babait të saj.

Ajo etiketoi disa nga bashkëpunëtorët dhe miqtë e aktorit në këtë iniciativë, duke përfshirë Vin Diesel, Jordana Brewster dhe reperin YG.

View this post on Instagram

happy birthday to the loveliest soul I’ll ever know

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

 


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne