Publikohet lista e mesfushorëve më të mirë në historinë e futbollit

mesf

“France Football” ka publikuar listën e të nominuarve për mesfushorët më të mirë në histori dhe “Ballon D’Or Dream Team”.

Pjesë e kësaj liste janë 40 mesfushorë si Busquets, Gerrard, Guardiola, Pirlo, Rijkaard, Gullit, Iniesta, Pele, Platini, Totti, Maradona etj.

Ditë më parë u publikua lista e të nominuarve për mbrojtësit më të mirë.

Në ditët në vijim do të publikuar lista e të nominuarve për sulmuesit më të mirë.


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne