Rashica starton nga minuta e parë kundër Freiburg (FOTO)

Rashica-01

Milot Rashica do ta nis nga minuta e parë ndeshjen e rëndësishme të Werder Bremen në udhëtim kundër Freiburg.

Sulmuesi i Kosovës do të jetë shpresa e vetme e Werderit, në sfidën e radhës në Bundesligë ku po luftojnë për mbijetesë.

Ndeshja mes Freiburgut dhe Werderit fillon nga ora 15:30.

Freiburg:

Werder Bremen:

 

 

 


Kosova In EU

Kosovain.eu është media online e themeluar në vitin 2009. Qëllimi kryesor ishte dhe mbetet informimi i shpejtë, i paanshëm dhe profesional, si një nga shtyllat kryesore të një shoqërie që aspiron integrimin në familjen evropiane.

Kontakti:

Adresa: Rr. “Shaban Polluzha”, Ndërtesa I, Kati 7, Nr.59, 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel: + 383 38 71 77 88

Email: [email protected]


Për ne