Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 09 Dhjetor 2018 Dy shqiptare nominohen për "Grammy", Bebe me urim për Duan (Video) Bebe Rexha ka shprehur urimin e përzemërt për Dua Lipën pas nominimit për "Grammy", duke i thënë "Në zemrën time, tashmë kemi fituar". Bebe Rexha dhe Dua Lipa ishin të entuziazmuara pasi u nominuan për "Grammy Awards 2019", por Rexha...
  • image 08 Dhjetor 2018 Kidman nuk dëshiron të flas për ish-bashkëshortin Aktorja e Hollivudit, Nicole Kidman flet rrallë për ish-bashkëshorten, Tom Cruise. Kidman ishte vetëm 22 vjeçare kur u martua me aktorin tashmë të njohur, Cruise. Ata ishin së bashku për 10 vjet dhe në atë kohë adoptuan dy fëmijë....
  • image 07 Dhjetor 2018 Flori Mumajesi më në fund zbuloi se kujt i dedikohet 'Plas' (Video) Kënga e tij ka bërë bujë që nga prezantimi në Këngën Magjike. Flori Mumajesi është rikthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas një kohe disi të gjatë jashtë skenës muzkore shqiptare. Sot Flori do të performojë në...
  • image 06 Dhjetor 2018 Cardi B konfirmon ndarjen nga Offset Cardi B dhe Offset kanë vendosur që të ndajnë rrugët. Pas më shumë se një vit si të martuar, çifti i fuqishëm i shoubizt kanë vendosur që të ndahen. Në Instagram është vet reperja që ka konfirmuar lajmin para 36.5 milionë...
  • image 05 Dhjetor 2018 Yjet shqiptare në sfilatën e e Victoria's Secret krahas yjeve botërore (Video) Shtëpia e famshme e modës, Victoria's Secret, këtë shtunë ka prezantuar linjat e veshjeve edhe veshmbathjeve të saj më të fundit. Në mesin e super-modeleve të kësaj shtëpie të modës, të ftuar kanë qenë edhe këngëtaret me famë...
  • image 04 Dhjetor 2018 Michelle e këshillon dukeshën Meghan për veprimet e saj, tashmë kur është në qendër të... Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, i ka ofruar disa këshilla të mençura për Meghan Markle lidhur me përshtatjen në jetën që e pret, ku do të jetë në qendër të vëmendjes. "Ashtu si unë, Meghan...
  • image 03 Dhjetor 2018 Jul Deda tregon hapur pse u shkri grupi "The Shblsh" Aktori Julian Deda ka folur hapur se kurrë më parë në intervistën e dhënë në emisionin "Thumb". Në këtë intervistë aktori ka treguar edhe se cila ishin shkaqet, që ai u largua nga emisioni i humorit "Portokalli".
  • image 02 Dhjetor 2018 Dua Lipa e Bebe Rexha nderohen nga "Variety" Dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, kanë krijuar një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën kohë e fundit. Dy yjet e muzikës shihen pothuajse në çdo ngjarje muzikore bashkë dhe mbështesin...
  • image 01 Dhjetor 2018 Majku publikon "Qikita" Anëtari i labelit Babastars, Majk ka publikuar këngën e tij më të re. "Qikita" titullohet kënga e tij e re, të cilën e sjell edhe me videoklip, transmeton Koha.net. Melodinë dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë Majku. Muzika është...
  • image 30 Nëntor 2018 Sylvester Stallonen më nuk do ta shohim në rolin e Rocky Balboas Sylvester Stallonen më nuk do ta shohim në rolin e filmit kult, Rocky Balboa. Këtë herë duket se më nuk ka kthim për aktorin pas 40 vjetëve dhe tetë filmave hollivudian. Kështu ka bërë të ditur vetë aktori përmes llogarisë personale...
H M M E P S D
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30