Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190901

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190901

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 21 Janar 2020 Rihanna ndahet nga Hassan Jameel Rihanna thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj, Hassan Jameel, pas pothuajse tre vjet lidhjeje. Krijuesja e hitit "Diamonds" u lidh për herë të parë me miliarderin saudit në vitin 2017, por ajo rrallëherë ka folur për lidhjen në...
  • image 20 Janar 2020 Pas lajmit të shtatzënisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik, shikoni si duket Para pak ditësh u bë e ditur se moderatorja Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër për herë të parë me një djalë, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës. Pas lajmit të shtatzënisë,...
  • image 19 Janar 2020 Bella dhe Gigi Hadid marrin gjithë vëmendjen në Paris Dy motrat e njohura të fushës së modës, Bella dhe Gigi Hadid janë parë në Paris, ku kanë marrë pjesë në shfaqjen për xhinset 'Jacquemus' të koleksionit Vjeshtë-Dimër 2020-2021. Bella, 23 vjeç e veshur me një fustan të thjeshtë që...
  • image 18 Janar 2020 Drejtuesit e BRIT Awards shpresojnë që Billie Eilish do ta debutojë këngën e James Bondit në... Drejtuesit e Brit Awards thuhet se po shpresojnë që ylli i popit, Billie Eilish, do ta debutojë kolonën e saj zanore për James Bondin e ardhshëm në ceremoninë e vitit 2020. Këngëtarja 18-vjeçare është kandiduar për çmimin e BRIT...
  • image 17 Janar 2020 Rita Ora përmbush premtimin që ia kishte dhënë familjes Sala Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ishte ndër personat e parë e cila me të dëgjuar se Shqipëria është prekur nga një termet i rëndë, promovoi fondacionet e hapura online për të ndihmuar shqiptarët, dhe këtë e bëri përmes...
  • image 16 Janar 2020 "Burger King" i ofron punë Princit Harry Zinxhiri i ushqimit i ka ofruar Princit Harry pozicionin e ndihmës shitësit pasi ai dhe gruaja e tij Dukesha Meghan njoftuan tërheqjen nga familja mbretërore, duke paralajmëruar edhe pavarësimin financiar.
  • image 15 Janar 2020 Alketa Vejsiu bashkëprezantuese e festivalit të këngës në Sanremo Drejtori artistik i edicionit të 70-të i festivalit "Sanremo", Amadeus, bëri zyrtare emrat që do të prezantojnë festivalin, mes tyre është edhe emri i prezantueses së mirënjohur, Alketa Vejsiu. "Një nga ditët më të bukura të jetës...
  • image 14 Janar 2020 Zayn Malik dhe Gigi Hadid konfirmojnë ribashkimin Zayn Malik dhe Gigi Hadid si duket konfirmuan se lidhja e tyre ishte përsëri në rrugën e duhur, pasi që çifti e festuan ditëlindjen e 27-të të këngëtarit në New York të shtunën. Çifti u fotografua krah për krahu derisa u nisën për...
  • image 13 Janar 2020 Si i përgjigjet Shpat Deda pyetjes për martesë Sonte në emisionin JETA në KTV i ftuar ishte këngëtari Shpat Deda, në një rrëfim krejtësisht ndryshe. Herë me kitarë e herë me piano, Deda në shtëpinë e tij këndoi disa këngë. U diskutua edhe për çmimet që ka pranuar ndër vite, e...
  • image 12 Janar 2020 Brad Pitt falënderon Bradley Cooperin që e ndihmoi ta linte alkoolin Brad Pitt e falënderoi mikun e tij, yllin Bradley Cooper që e ndihmoi ta lërë alkoolin, gjatë një fjalimi të pranimit të çmimit në "National Board of Review Annual Awards Gala" të mërkurën e kaluar. 56-vjeçari i kaloi më shumë se një...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31