Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191114

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191114

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 18 Nëntor 2019 Taylor Swiftit i ndalohet interpretimi i hiteve nga albumet e vjetra, vihen në pyetje performanca... Taylor Swift i njoftoi fansat se është vënë në pikëpyetje performimi i saj në ceremoninë e ardhshme të American Music Award (AMA), si dhe në shumë ngjarje të tjera, sepse e ka të ndaluar t'i interpretojë këngët e veta. Në një mesazh...
  • image 17 Nëntor 2019 Mimoza Shkodra ‘bëhet’ bjonde Mimoza Shkodra mezi njihet në fotografitë e fundit. Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, është 'bërë' bjondinë në një fotosesion të fundit dhe mund të themi lirisht se kjo pamje e re po i shkon shumë. Megjithatë, artistja ka...
  • image 16 Nëntor 2019 Si dukej Dua Lipa kur ishte fëmijë Këngëtarja Dua Lipa dukej shumë më ndryshe kur ka qenë fëmijë. Krijuesja e hitit "Don't Start Now", ka postuar një foto tepër interesante të saj në InstaStory, ku tregon se si është dukur ajo si fëmijë. "Djali i vogël i mamit", ka...
  • image 15 Nëntor 2019 Olivia Colman: Mbretëresha është feministja më e madhe Olivia Colman e ka lavdëruar mbretëreshën Elizabeth II si "feministen më të madhe". Aktorja do ta marrë rolin nga Claire Foy si mbretëresha britanike në sezonin e tretë të ardhshëm të serisë së popullarizuar në Netflix, "The Crown",...
  • image 14 Nëntor 2019 Emilia Clarke dëshiron ta luajë Bondin Emilia Clarke dëshiron shumë ta luajë James Bondin në një film të ri. Daniel Craig pritet ta braktisë rolin e spiunit ndërkombëtar pas shfaqjes së filmit të ri "No Time to Die" në prill (2020) dhe ylli i "Game of Thrones" do të...
  • image 13 Nëntor 2019 Neil Youngut i zvarritet shtetësia e dyfishtë amerikane, ka ngecur për shkak të marihuanës Kërkesa e Neil Youngut për shtetësi është shtyrë për shkak se ai ka pranuar se po konsumon përsëri marihuanë. Rockeri kanadez ka bërë kërkesë për nënshtetësi të dyfishtë në mënyrë që të mund të votojë në SHBA. Ai e ka...
  • image 13 Nëntor 2019 E pyesin a u nda nga Arbenita, Fero jep përgjigjen e prerë Fero është përgjigjur publikisht rreth pyetjes se a është ndarë nga e dashura. Fero është emër shumë i komentuar në mediet rozë, sidomos për lidhjen me Arbenita Ismajlin, shkruan lajmi.net. Javët e fundit kanë qarkulluar thashetheme se...
  • image 12 Nëntor 2019 Agnesa Vuthaj kujton kohën kur u shpall “Miss Kosova” Kanë kaluar plot 16 vite që kur Agnesa Vuthaj rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë, e një vit më pas edhe në Shqipëri. 'Miss Kosova 2003' dhe 'Miss Albania 2004' ishin vetëm dy çmimet e para që e bënë vajzën nga Istogu të...
  • image 11 Nëntor 2019 "Nusja nga Stambolli" me dramat jetësore Seria televizive "Nusja nga Stambolli" vazhdon me dramat jetësore të secilit personazh. Situatat dramatike do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Përveç kthimit në shtëpi, Boranët do ta kthejnë edhe biznesin dhe rikthimi në zyrat e...
  • image 10 Nëntor 2019 Lady Gaga kritikon thashethemet për romancën me Bradley Cooper Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së "Oscarit", duke këmbëngulur se ata e "orkestruan" tërë performancën për t'i bërë shikuesit të besojnë se ishin të...
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30