Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190309

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190309

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 04 Prill 2020 Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë imazhe nga karantina 21-vjeçari Brooklyn Beckham dhe bukuroshja bionde kishin ndarë disa imazhe në Instagram dhe shiheshin tejet të lumtur me njëri tjetrin. Ata kishin zgjedhur të bashkëbisedonin me disa nga ndjekësit e tyre në instagram dhe duke iu përgjigjur...
  • image 03 Prill 2020 Rita: “How to be lonely” erdhi pas një ndarje, u ndjeva vetëm Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të re, "How to be lonely". "Unë u mbulova plotësisht me vezë", tregon ajo teksa përshkruan një prej skenave më interesante të klipit...
  • image 02 Prill 2020 Cody Simpson i dedikoj mesazh aq të bukur Miley Cyrus për përvjetor Miley Cyrus, pas ndarjes nga Liam Hemsworth dhe Kaitlynn Carter, ka filluar një lidhje dashurie me këngëtarin Cody Simpson. Ata tani mbushën gjashtë muaj të marrdhënies së tyre dhe Cody përmes një postimi në InstaStory, tregoi se sa shumë...
  • image 01 Prill 2020 Oriola shfaqet si “engjëll” Oriola Marashi po shfrytëzon ditët e karantinës për të publikuar fotosesione të mahnitshme Modelja shqiptare sot e ka publikuar një fotosesion ku shihet se është veshur si një engjëll derisa tregon asetet e saj seksi. "Engjëjt janë...
  • image 31 Mars 2020 Pritet mirë “Një herë në jetë” e Cricket dhe Dafina Zeqirit Producenti i njohur Cricket dhe këngëtarja Dafina Zeqiri, ditë më parë prezantuan projektin e ri muzikor. "Një herë në jetë" mban titullin kënga e tyre, e cila u lansua saktësisht më 24 mars dhe për vetëm gjashtë ditë ka kaluar...
  • image 30 Mars 2020 Pas tetë vjetësh, Bob Dylani rikthehet me këngë për vrasjen e Kennedyt Kënga e parë e re e Bob Dylanit, pas plot tetë vjetësh, është një refleksion 17-minutësh për vitet '60 dhe për vrasjen e presidentit amerikan, John F. Kennedy. Balada e shoqëruar me tinguj të lehtë të pianos, kitarës dhe baterive,...
  • image 28 Mars 2020 Pas tetë vjetësh, Bob Dylani rikthehet me këngë për vrasjen e Kennedyt Kënga e parë e re e Bob Dylanit, pas plot tetë vjetësh, është një refleksion 17-minutësh për vitet '60 dhe për vrasjen e presidentit amerikan, John F. Kennedy. Balada e shoqëruar me tinguj të lehtë të pianos, kitarës dhe baterive,...
  • image 27 Mars 2020 Mediat britanike e vlerësojnë projektin e ri të Rita Orës E nxehtë dhe sensacionale. Kështu e përshkruajnë mediat britanike Rita Orën e cila paraqitet para një ariu të murrmë në videon e fundit të saj "How To Be Lonely" Ndër skenat e tjera në këtë spot është edhe momenti kur Rita vallëzon...
  • image 26 Mars 2020 Dennis Quaid i ka ndryshuar planet e martesës Ylli i filmit "Parent Trap", Dennis Quaid, kishte planifikuar të kurorëzohet me të fejuarën e tij 39 vjet më të re, Laura Savoie, në shtëpinë e Craig T. Nelsonit në Kauai, më 4 prill të këtij viti. Por tani ka vendosur ta shtyjë datën...
  • image 25 Mars 2020 Cricket dhe Dafina Zeqiri sjellin bashkëpunimin "Një herë në jetë" Dy artistët e njohur të skenës sonë muzikore, Dafina Zeqiri dhe Cricket, para pak minutash e publikuan projektin e tyre të ri, transmeton Koha. Kënga mbanë titullin "Një herë në jetë", ndërsa vjen e shoqëruar edhe me një videoklip të...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30