Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190317

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190317

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 09 Prill 2020 Lady Gaga mezi pret të martohet dhe të këtë fëmijë Lady Gaga ka treguar në një intervistë të fundit se mezi pret që të martohet dhe të krijojë familje pritet ta bëjë këtë me Michael Polansky. "Po shikoj të bëhem mami". Ajo mezi pret që të martohet dhe të këtë fëmijë.
  • image 08 Prill 2020 "Miss Anglia" heq kurorën dhe vesh uniformën për të ndihmuar në luftën kundër Covid-19 "Miss Anglia" është rikthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të vazhduar punën e saj si mjeke në luftën kundër koronavirusit. Bhasha Mukherjee, që aktualisht mban titullin si "Miss Anglia" ishte bllokuar në Indi, sepse vendi u fut në...
  • image 07 Prill 2020 Këngëtarja Vesa Luma tregon gjërat e bukura që i ndodhën në karantinë Vesa Luma sot në një status në Instagram ka bërë një shkrim tejet të bukur dhe e cila motivon çdo njeri që e lexon. Kjo situatë e 'spërkatur' me pak pozitivet, humor dhe dashuri është një çasje e shëndetshme. Në llogarinë e saj në...
  • image 06 Prill 2020 Justin Bieber dhe Hailey kalojnë kohën e lirë duke lundruar në liqen Sikurse shumica e popullsisë edhe çifti i famshëm hollivudian po e praktikon të njëjtën gjë. Justin Bieber dhe gruaja e tij, Haily Baldwin Bieber, kësaj radhe izolimin e tyre e kanë kaluar në një liqen duke luajtur shah, shkruan Daily...
  • image 05 Prill 2020 Tatum e Jessie J ndahen sërish Aktori Channing Tatum dhe këngëtarja Jessie J janë ndarë sërish. "Ata u kujdesën mjaftueshëm për njëri-tjetrin që të provonin sërish, por e kuptuan se ishte më mirë të vazhdonin ndaras", ka thënë një burim për "People". "Ishte...
  • image 04 Prill 2020 Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë imazhe nga karantina 21-vjeçari Brooklyn Beckham dhe bukuroshja bionde kishin ndarë disa imazhe në Instagram dhe shiheshin tejet të lumtur me njëri tjetrin. Ata kishin zgjedhur të bashkëbisedonin me disa nga ndjekësit e tyre në instagram dhe duke iu përgjigjur...
  • image 03 Prill 2020 Rita: “How to be lonely” erdhi pas një ndarje, u ndjeva vetëm Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të re, "How to be lonely". "Unë u mbulova plotësisht me vezë", tregon ajo teksa përshkruan një prej skenave më interesante të klipit...
  • image 02 Prill 2020 Cody Simpson i dedikoj mesazh aq të bukur Miley Cyrus për përvjetor Miley Cyrus, pas ndarjes nga Liam Hemsworth dhe Kaitlynn Carter, ka filluar një lidhje dashurie me këngëtarin Cody Simpson. Ata tani mbushën gjashtë muaj të marrdhënies së tyre dhe Cody përmes një postimi në InstaStory, tregoi se sa shumë...
  • image 01 Prill 2020 Oriola shfaqet si “engjëll” Oriola Marashi po shfrytëzon ditët e karantinës për të publikuar fotosesione të mahnitshme Modelja shqiptare sot e ka publikuar një fotosesion ku shihet se është veshur si një engjëll derisa tregon asetet e saj seksi. "Engjëjt janë...
  • image 31 Mars 2020 Pritet mirë “Një herë në jetë” e Cricket dhe Dafina Zeqirit Producenti i njohur Cricket dhe këngëtarja Dafina Zeqiri, ditë më parë prezantuan projektin e ri muzikor. "Një herë në jetë" mban titullin kënga e tyre, e cila u lansua saktësisht më 24 mars dhe për vetëm gjashtë ditë ka kaluar...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30