Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190529

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190529

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 24 Qershor 2019 Ledri Vula paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Lumi B Ledri Vula është njëri nga reperët më të pëlqyer në tregun tonë muzikor. Ai po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore, ndërsa deri më tani ka realizuar edhe disa bashkëpunime të suksesshme. Këtë herë, reperi i ka...
  • image 23 Qershor 2019 Ashton Kutcher dhe Mila Kunis tallen: “Mes nesh ka përfunduar çdo gjë” Pasi që në fillim të këtij muaji mediat e huaja shkruan për problemet martesore të çiftit, 41-vjeçarit Ashton Kutcher dhe 35-vjeçares Mila Kunis, çifti tani ka vendosur të flasë për këto pohime në media. Në videoklipin të cilin...
  • image 22 Qershor 2019 Cardi B probleme me ligjin, hetohet për 14 akuza Cardi B është akuzuar nga Juria e Madhe e Queens mbi rastin e saj të vazhdueshëm të rrahjeve në klub, ABC News raportoi të premten në mëngjes (21 qershor). Akuzat "nuk ishin menjëherë të qarta" sipas raportit të ABC dhe nuk do të...
  • image 21 Qershor 2019 Nicki Minaj publikon klipin e ri “Megatron” Reperja e famshme botërore, Nicki Minaj, ka publikuar projektin e ri muzikor i cili mban titullin "Megatron". Edhe kjo këngë e Minajt është shoqëruar me videoklip, gjersa edhe këtë herë nuk munguan skenat e 'nxehta' nga ana e saj. "Megatron"...
  • image 20 Qershor 2019 Shefi i Instagramit i zhgënjyer që Selena Gomez e ka fshirë aplikacionin e popullarizuar Pasi që Selena Gomez tha se e kishte fshirë aplikacionin Instagram nga telefoni i saj sepse beson se rrjetet sociale janë të dëmshme për të rinjtë, shefi i Instagramit, Adam Mosseri, shprehu zhgënjimin e madh që personi i tretë më i...
  • image 19 Qershor 2019 Pas ndarjes nga burri, Adele bëhet "bukuroshe" (Video) Adele e njeh mirë qejfin. Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale ku tregon sa e lumtur është dhe sa qejf bëri në koncertin e "Spice Girls" mbrëmbjen e së shtunës. Adele tregoi se pati shansin të takohet dhe të dehet me legjendat...
  • image 19 Qershor 2019 Edona Llalloshi paralajmëron këngën e re Edona Llalloshi i ka njoftuar fansat e saj se të hënën do ta lansojë projektin e ri muzikor. Kënga titullohet "U bo çka u bo" dhe do të vijë e kompletuar edhe nga ana vizuale. "Kënga dhe videoklipi im më i ri vjen nesër (e mërkurë)...
  • image 18 Qershor 2019 Marina Vjollca shtatzënë? Kjo foto me Getin sjell dyshime Prej thuajse dy vitesh moderatorja Marina Vjollca është martuar me reperin Getoar Selimin. Ndërkohë prej një kohe të gjatë ka qëndruar larg ekranit. Gjithashtu është përfolur se ajo mund të jetë duke zgjeruar familjen dhe kjo është...
  • image 18 Qershor 2019 Kështu duket Adelina Ismaili në klipin e ri Diva e skenës kosovare, Adelina Ismaili pritet që të rikthehet këtë verë me një këngë të re, të cilën ajo e ka paralajmëruar bashkë me reperen Rina Balaj. Adelina Ismaili pritet që shumë shpejt të kthehet me një duet me Rina Balajn.
  • image 17 Qershor 2019 Spice Girls përfundojnë turneun e ribashkimit Grupi Spice Girls ka përfunduar turneun e tyre të shumëpritur të ribashkimit në stadiumin "Wembley", pas një shitje të shpejtë të biletave në kryeqytet. Grupi këndoi hitet e mëdha duke përfshirë "Wannabe" dhe "Spice Up Your Life" para...
H M M E P S D
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30