Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190529

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190529

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 26 Dhjetor 2019 Ledri Vula me status interesant për “kohën” Reperi Ledri Vula, që Krishtlindjet i priti në Amerikë, ka bërë një postim interesant kohëve të fundit Reperi i hyri edhe biznesit kohëve të fundit, duke thënë se e ka menduar mirë këtë dhe se bashkë me shokun e tij kishte vendosur...
  • image 25 Dhjetor 2019 Flori Mumajesi bën urimin komik për Krishtlindje (video) Flori Mumajesi është një nga këngëtarët dhe kantautorët më të dashur për publikun. Për shkak të punës dhe projekteve të shumta, Flori nuk është shumë aktiv në rrjetet socialë. Por ditën e sotme ai ka uruar gjithë fansat e tij me...
  • image 25 Dhjetor 2019 Floriana Garo nënë për herë të dytë, na tregon emrin e bebit Floriana Garo moderatore dhe modele është bërë nënë për herë të dytë. Fëmija i parë i Florianës është vajzë, ndërsa ditën e djeshme moderatorja ka sellë në jetë një djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Floriana me një...
  • image 24 Dhjetor 2019 Dafina Zeqiri: Ne Eurovision marr pjesë vetëm për të perfaqësuar Kosovën Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se nuk dëshiron që në Eurosong ta përfaqësojë Shqipërinë Në emisionin #Gjesi ku e ftuar ishte gazetarja Irma Gjema për të folur për Arilena Arën dhe atë se si do të përfaqësojë Shqipërinë fituesja,...
  • image 23 Dhjetor 2019 Arilena Ara përfaqëson Shqipërinë në "Eurovisionin" e 2020-s Këngëtarja Arilena Ara ka fituar Festivalin e Këngës në Radio Televizionin Shqiptar dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në edicionin e ardhshëm të "Eurovisionit". Në edicionin e 58-të të Këngës në RTSH, Ara fitoi me këngën "Shaj"....
  • image 22 Dhjetor 2019 Nora Istrefi i thotë Robertit “suksese” në festivalin e RTSH’së Që pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi nuk ka bërë ndonjë deklaratë publike. Robert Berisha është bërë pjesë e Festivalit të RTSH-së, ku me këngën "Ajo nuk është unë" ka arritur të prek finalen e cila do të mbahet nesër...
  • image 21 Dhjetor 2019 Aktorja e njohur turke u bë nënë Publikohet fotografia e parë familjare. Hazal Kaya është njëra ndër aktoret më të kërkuara në Turqi. Ajo arriti të bëhet e njohur për rolet e ndryshme në serialet më të ndjekur. Ajo dhe bashkëshorti i saj aktori, Ali Atay janë bërë...
  • image 20 Dhjetor 2019 Khloe shfaqet e mahnitshme me vajzën e saj True Khloe Kardashian është duke e ndihmuar motrën e saj, Kim për të promovuar linjën e saj SKIMS, derisa është shfaqur me vajzën e saj True "Unë dhe lepurusha e ime", ka shkruar ajo derisa ka postuar disa foto sonte. Khloe Kardashian është...
  • image 19 Dhjetor 2019 Ky është ish- burri i Albërie Hadërgjonajt: Qëndroi në burg për 7 vite Albërije Hadërgjonaj është një nga femrat më të komentuara, sidomos për dukjen e saj e cila sa më shumë që po mbush vite aq më shumë po duket e re. Këngëtarja është komentuar shumë për jetën e saj private dhe për të cilën ajo...
  • image 18 Dhjetor 2019 Krijuesi i "Friends" shpjegoi se pse vendosën t'i lidhnin Joey dhe Rachel në sezonin 8 Një prej krijuesve të serisë "Friends", David Crane, u përgjigj në pyetjen që ka munduar shumë fansa të serialit të popullarizuar të viteve '90: Pse krijuesit i lidhën Rachel dhe Joey? Lidhja e tyre i hutoi shikuesit, sepse ishte...
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28