Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 16 Shtator 2019 Sam Smith përkrah Dua Lipën dhe Elton Johnin për muzikën e filmit të Bondit Sam Smith dëshiron që Dua Lipa ose Elton Johni t'i ndjekin hapat e tij duke e regjistruar muzikën e ardhshme për filmin e James Bondit. Këngëtari britanik e pati nderin herën e fundit që ta regjistrojë Writing's On The Wall për filmin...
  • image 15 Shtator 2019 Aktorja Felicity Huffman dënohet me 14 ditë burg Aktorja amerikane Felicity Huffman është dënuar me 14 ditë burg për përfshirjen e saj në një skandal të pranimeve në kolegj. Ylli i "Shtëpiakeve të Dëshpëruara" pranoi se pagoi 15.000 dollarë që përgjigjet e provimit të vajzës së...
  • image 14 Shtator 2019 Djali i madh i Brad Pittit flet për marrëdhënien e keqe me të atin Në një intervistë për In Touch, ai foli për përshtypjet e para që i fitoi në Korenë e Jugut, dhe për herë të parë foli edhe për marrëdhëniet e tij me babanë, aktorin Brad Pitt, me të cilin ai nuk kishte qenë në marrëdhënie të...
  • image 13 Shtator 2019 Martesa e Meghanit dhe Harryt në krizë të madhe? Duka dhe dukesha e Sussexit, 34-vjeçari princi Harry dhe 38-vjeçarja Meghan Markle janë martuar një vit më parë, ndërsa këtë pranverë në maj u bënë prindër të djalit të tyre Archie. Çifti u njoftua tre vjet më parë kur dolën në...
  • image 12 Shtator 2019 Mozzik i pranishëm në xhirimet e klipit të ri të Loredanës Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme nga prapaskenat.
  • image 11 Shtator 2019 Këngëtarja shqiptare zbulon për herë të parë lidhjen e dashurisë Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri "Shpirt i bukur" gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, por edhe për jetën personale.Për herë...
  • image 10 Shtator 2019 Irina Shayk shkëlqen në fushatën e re të Calvin Klein Irina Shayk, një nga modelet më të bukura në botë, me gjithë ndarjen kohëve të fundit nga Bradley Cooper, ka shkëlqyer në fushatën e brendit të modës Calvin Klein "Unlocked in #MYCALVINS". Fotoseanca u zhvillua në studion e zbrazët,...
  • image 09 Shtator 2019 Kjo është dhurata që Krenari i bëri Luanës për ditëlindje Luana Vjollca ka festuar gjatë javës që lamë pas ditëlindjen e 28. Ajo ka pritur 28-vjetorin pranë më të dashurve të saj, familjes dhe miqve, në një super-festë të organizuar në Dhërmi.
  • image 08 Shtator 2019 Portreti i ëmbël nga pushimet e Lyrical Son me familje Lyrical Son ashtu si gjithë artistët tjerë ka gjetur pak ditë për pushime. Lyrical Son pas përfundimit të një sezone të suksesshme, ka pushuar bashkë me gruan dhe fëmijët. Ishte bashkëshortja e tij, Gresa, ajo e cila ka postuar së fundi...
  • image 07 Shtator 2019 Nga talenti në profesioniste: Zana Sahiti - piktore me perspektivë Sapo ta takosh Zanën, fytyra e saj e hareshme, menjëherë të jep përshtypjen e një vajze sharmante, dhe me vetëbesim të lakmueshëm. Ndërsa biseda me te, vetëm sa e thellon këtë përshtypjen e parë, duke i parë edhe synimet e saja të...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29