Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 28 Nëntor 2019 Lady Gaga kritikon thashethemet për romancën me Bradley Cooper Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së "Oscarit", duke këmbëngulur se ata e "orkestruan" tërë performancën për t'i bërë shikuesit të besojnë se ishin të...
  • image 27 Nëntor 2019 Grimerja Medina Bllaca solidarizohet me tërmetin në Shqipëri (Foto) Grimerja e njohur në Prishtinë, Medina Bllaca duke u solidarizuar me fatkeqësinë e tërmetit tragjik në Shqipëri, ka vendosur që sot dhe nesër të gjitha ato vajza e gra që do ta vizitojnë atelien e saj, mjetet e grumbulluara t'i destinojë...
  • image 27 Nëntor 2019 Dua Lipa lutet për shqiptarët pas tërmetit, "Jam e shkatërruar" "E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I dërgoj gjithë dashurinë time në këtë kohë të vështirë,"- kështu shkruan Dua Lipa, në një foto të flamurit shqiptar, postuar në rrjetet sociale, në...
  • image 26 Nëntor 2019 Së shpejti filmi biografik për Michael Jacksonin, por pa akuza Producenti i "Bohemian Rapsody", Graham King, e ka filluar një projekt të ri. Mediat amerikane raportojnë se edhe mbreti i popit, Michael Jackson, do ta ketë biopikun e tij. King po e studion trashëgiminë e mbretit të popit për ta bërë një...
  • image 25 Nëntor 2019 Roberti tregon nëse do të martohej prapë me Norën Robert Berisha ishte një nga të ftuarit e Luana Vjollcës në këtë të shtunë të "Shiko Kush Luan" . Sigurisht që do të pyetej edhe për ish-bashkëshorten e tij, Nora Istrefi, ndërsa muzikanti nuk i kurseu fjalët për të. Në lojën me...
  • image 24 Nëntor 2019 Përsëri bashkë Nora dhe Roberti (Foto) Kjo fotografi po ua turbullon mendjen fansave! Ndonëse kanë kaluar muaj që nga ndarja e çiftit të njohur, Robert Berisha dhe Nora Istrefi, kjo është kryetema e mediave rozë. Ditë më parë Roberti kishte deklaruar se ai dhe Nora nuk janë...
  • image 23 Nëntor 2019 Kylie Jenner shet një pjesë të biznesit të saj Miliarderja më e re në histori, sipërmarrësja Kylie Jenner (22), prej tani është për 600 milionë dollarë më e pasur. Këtë shumë ia ka paguar Coty Inc. për 51 për qind të aksioneve në kompaninë e saj Kylie cosmetics. "Jam e...
  • image 22 Nëntor 2019 Vinicius Junior vazhdon të jetë “i fiksuar” pas Taynës, kësaj radhe i komenton duke e... Sulmuesi i Real Madridit, Vinicius Junior, ka tash e sa kohë që ka shprehur një simpati të veçantë për rep-artisten e njohur vendore, Tayna. Fillimisht javë më parë ai publikoi në InstaStory një pjesë të këngës së re të...
  • image 21 Nëntor 2019 "The Who" nderohet derisa Londra prezanton "Music Walk of Fame" Bendi britanik i rockut, "The Who", është bërë i pari që është nderuar me pllakë në shtegun "Music Walk of Fame" në Londër të martën, gjatë zbulimit të një atraksioni të ri kulturor në stilin e trotuareve me yje të Hollywood...
  • image 20 Nëntor 2019 Arilena e Flori publikojnë "Doja" "Doja" titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për tekstin...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29