Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 26 Nëntor 2019 Së shpejti filmi biografik për Michael Jacksonin, por pa akuza Producenti i "Bohemian Rapsody", Graham King, e ka filluar një projekt të ri. Mediat amerikane raportojnë se edhe mbreti i popit, Michael Jackson, do ta ketë biopikun e tij. King po e studion trashëgiminë e mbretit të popit për ta bërë një...
  • image 25 Nëntor 2019 Roberti tregon nëse do të martohej prapë me Norën Robert Berisha ishte një nga të ftuarit e Luana Vjollcës në këtë të shtunë të "Shiko Kush Luan" . Sigurisht që do të pyetej edhe për ish-bashkëshorten e tij, Nora Istrefi, ndërsa muzikanti nuk i kurseu fjalët për të. Në lojën me...
  • image 24 Nëntor 2019 Përsëri bashkë Nora dhe Roberti (Foto) Kjo fotografi po ua turbullon mendjen fansave! Ndonëse kanë kaluar muaj që nga ndarja e çiftit të njohur, Robert Berisha dhe Nora Istrefi, kjo është kryetema e mediave rozë. Ditë më parë Roberti kishte deklaruar se ai dhe Nora nuk janë...
  • image 23 Nëntor 2019 Kylie Jenner shet një pjesë të biznesit të saj Miliarderja më e re në histori, sipërmarrësja Kylie Jenner (22), prej tani është për 600 milionë dollarë më e pasur. Këtë shumë ia ka paguar Coty Inc. për 51 për qind të aksioneve në kompaninë e saj Kylie cosmetics. "Jam e...
  • image 22 Nëntor 2019 Vinicius Junior vazhdon të jetë “i fiksuar” pas Taynës, kësaj radhe i komenton duke e... Sulmuesi i Real Madridit, Vinicius Junior, ka tash e sa kohë që ka shprehur një simpati të veçantë për rep-artisten e njohur vendore, Tayna. Fillimisht javë më parë ai publikoi në InstaStory një pjesë të këngës së re të...
  • image 21 Nëntor 2019 "The Who" nderohet derisa Londra prezanton "Music Walk of Fame" Bendi britanik i rockut, "The Who", është bërë i pari që është nderuar me pllakë në shtegun "Music Walk of Fame" në Londër të martën, gjatë zbulimit të një atraksioni të ri kulturor në stilin e trotuareve me yje të Hollywood...
  • image 20 Nëntor 2019 Arilena e Flori publikojnë "Doja" "Doja" titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për tekstin...
  • image 19 Nëntor 2019 Zbulohet kush është i dashuri i Genta Ismailit: Huseni milioner Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij dueti vëmendja...
  • image 18 Nëntor 2019 Taylor Swiftit i ndalohet interpretimi i hiteve nga albumet e vjetra, vihen në pyetje performanca... Taylor Swift i njoftoi fansat se është vënë në pikëpyetje performimi i saj në ceremoninë e ardhshme të American Music Award (AMA), si dhe në shumë ngjarje të tjera, sepse e ka të ndaluar t'i interpretojë këngët e veta. Në një mesazh...
  • image 17 Nëntor 2019 Mimoza Shkodra ‘bëhet’ bjonde Mimoza Shkodra mezi njihet në fotografitë e fundit. Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, është 'bërë' bjondinë në një fotosesion të fundit dhe mund të themi lirisht se kjo pamje e re po i shkon shumë. Megjithatë, artistja ka...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29