Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 24 Gusht 2019 Genc Prelvukaj ka dy fjalë për artistët që po i bashkohen politikës Artisti dhe këngëtari, Genc Prelvukaj, ka folur për aderimet e ndryshme që po ndodhin nëpër partitë politike në prag të zgjedhjeve të reja, e ku janë përfshirë edhe disa artistë. Sipas tij, anëtarësimi në një parti politike nuk...
  • image 24 Gusht 2019 Morena Taraku: Unë zgjedh kafshët mbi njerëzit Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe...
  • image 23 Gusht 2019 Emina Cunmulaj tallet me bashkëshortin: Më fal që po ta sjell shpirtin në fyt Ajo është një ndër modelet më të famshme shqiptare përtej oqeanit Atlantik, në SHBA. Edhe pse nuk është më aktive me projekte në industrinë e modës, Emina Cunmulaj vazhdon të zgjoj interesimin e mediave shqiptare.
  • image 22 Gusht 2019 A po e paralajmëron Leonora Jakupi hyrjen në politikë? Leonora Jakupi ka treguar më në fund nëse po i futet apo jo politikës. Nuk është hera e parë që po qarkullojnë lajme se Leonora Jakupi do ti futet politikës. E lidhur me këtë, këngëtarja ka vendosur ta japë një përgjigje të prerë....
  • image 21 Gusht 2019 "Venom 2" bëhet me regjisor Kohët e fundit, në internet filluan të qarkullojnë thashethemet se tre regjisorë janë në rrethin e ngushtë për ta marrë rolin regjisorial për vazhdimin e parë të filmit "Venom". Andy Serkis, Travis Knight dhe Rupert Wyatt ishin...
  • image 20 Gusht 2019 Po pret fëmijën e katërt: Kështu duhej Ariana në Baby Shower Çifti i famshëm, këngëtari Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana po bëhen prindër për herën e katër. Ndonëse kanë qarkulluar foto në rrjetet sociale që kanë shprehur nurin e bukur e të shndritshëm të Arianës, në foton e postuar...
  • image 19 Gusht 2019 Noizy paralajmëron projekte të reja Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy, duket se po punon në projekte të reja. Kjo u bë e ditur nga vet ai, përmes një postimi të publikuar në llogarinë personale, Instagram. "Tani është koha për muzikë të re, bëhu gati...
  • image 18 Gusht 2019 Bes Kallaku takon Unikkatilin, publikon foton Reperi i njohur, Rebel a.k.a Unikkatil ka nisur turneun e tij në Kosovë ndërsa një të tillë pritet ta mbaj edhe në Shqipëri. Aktori nga Shqipëria, Bes Kallaku së fundi u takua me reperin kosovar. Këtë e bëri të ditur humoristi famshmë...
  • image 17 Gusht 2019 Iggy Azalea po kthehet Reperja ka veshur doreza të mëdha të ndërtimtarisë dhe një kapelë të fortë me një mburojë mbrojtëse plastike mbi të gjithë fytyrën, duke qëndruar brenda një hapësire që duket si një dhomë e marrjes në pyetje nga seriali Law &...
  • image 16 Gusht 2019 Cyrus dhe Hemsworth nuk po shkurorëzohen Kjo ndarje e Miley Cyrusit dhe Liam Hemsworthit po bëhet gjithnjë e më e pikëllueshme. Por! Duket se ka shpresë për lidhjen e tyre. Kjo sipas disa burimeve të revistës "People" që thjesht thanë se ka gjasa që Cyrusi dhe Hemsworthi do të...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31