Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 07 Shkurt 2020 Për herë të parë një moderatore shqiptare në "Sanremo" Mbrëmjen e sotme do të transmetohet nata e tretë e festivalit të famshëm italian "Sanremo", ku do të prezantojë për herë të parë një moderatore shqiptare. Alketa Vejsiu do të ngjitet në skenën e famshme krah emrave të njohur dhe do...
  • image 06 Shkurt 2020 Surpriza e tropojanëve: E përlotur, Arjola Demiri merr postin e rëndësishëm Filmi "I love Tropoja" nisi dje turin dhe vendi i parë ku u shfaq ishte pikërisht Tropoja. Filmin e ndoqën në Pallatin e Kulturës rreth 1200 tropojanë të cilët e mirëpritën plot të qeshura e duartrokitje këtë film. Producenti dhe...
  • image 05 Shkurt 2020 “Sunny Hill Foundation” pranon qindra aplikime për vizitën shkollore në Los Angeles Pas hapjes së thirrjes për aplikim nga të rinjtë e talentuar në muzikë (të moshës 13 deri në 17 vjeç), Fondacioni Sunny Hill ka pranuar qindra aplikacione, derisa tre emrat e fituesve do të njoftohen sipas përzgjedhjes direkte të jurisë...
  • image 04 Shkurt 2020 Nikki Glaser i kërkon falje publike Taylor Swiftit Komedianja e njohur, Nikki Glaser, së fundi ishte përfshirë në dokumentarin e këngëtares Taylor Swift, "Miss Americana", me një koment të cilin e kishte bërë para ca kohësh rreth fizikut të pop yllit amerikan. Dhe duke qenë se ndihet keq...
  • image 03 Shkurt 2020 Adelina Ismaili uron Vjosën e Albinin: Erdhi Dita të Besoj Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, i ka uruar kreun e Vetëvendosjes, Albin Kurtin dhe nënkryetaren e LDK'së, Vjosa Osmanin, për arritjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje, raporton Express. Përmes një postimi në llogarinë e saj në...
  • image 02 Shkurt 2020 Ledri Vula uron nënën e tij për ditëlindje me fjalë të ndjera Nëna e Ledri Vulës Xheraldina festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Në mes urimeve të shumta, ajo ka marrë një urim shumë prekës nga djali i saj Ledri Vula. Reperi ka postuar në "Instastory" në foto të saj dhe ia ka uruar publikisht. "Ti...
  • image 02 Shkurt 2020 Bebe Rexha: Janari ishte një 'vit' i vështirë, por ia dolëm Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë si të rrëmbejë vëmendjen me statuset e saj në rrjetin social Twitter. Së fundmi, artistja me prejardhje nga Dibra i është përshtatur trendit botëror për ankesa ndaj...
  • image 01 Shkurt 2020 Dua Lipa vjen me këngën më të mirë ritmike të lansuar deri më tani, "Physical" Dua Lipa godet sërish... Ashtu siç kishte paralajmëruar, sot e publikoi videoklipin e këngës së re "Physical". Kënga është pjesë e albumit të dytë të këngëtares kosovaro-britanike, "Future Nostalgjia", që pritet të dal në shitje në...
  • image 31 Janar 2020 Enca bëhet aktore, shkëlqen me fustanin e kuq Këngëtarja Enca Haxhiu ka bërë një paraqitje tepër seksi sonte. Ajo ka konfirmuar që përpos këngëtare ajo do të fillojë karrierën edhe në aktrim, ku ajo është paraqitur me një veshje me fustan të kuq. Sonte në Tiranë është duke...
  • image 30 Janar 2020 Irina Shayk: "Mendoja se isha djalë" Supermodelistja Irina Shayk ishte rritur me bindjen se duhej të ishte djalë. Bukuroshja ruse e pranon se ajo kishte probleme me identitetin gjinor si fëmijë në një intervistë të re për versionin britanik të revistës "Vogue", duke shpjeguar...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29