Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 01 Shkurt 2020 Dua Lipa vjen me këngën më të mirë ritmike të lansuar deri më tani, "Physical" Dua Lipa godet sërish... Ashtu siç kishte paralajmëruar, sot e publikoi videoklipin e këngës së re "Physical". Kënga është pjesë e albumit të dytë të këngëtares kosovaro-britanike, "Future Nostalgjia", që pritet të dal në shitje në...
  • image 31 Janar 2020 Enca bëhet aktore, shkëlqen me fustanin e kuq Këngëtarja Enca Haxhiu ka bërë një paraqitje tepër seksi sonte. Ajo ka konfirmuar që përpos këngëtare ajo do të fillojë karrierën edhe në aktrim, ku ajo është paraqitur me një veshje me fustan të kuq. Sonte në Tiranë është duke...
  • image 30 Janar 2020 Irina Shayk: "Mendoja se isha djalë" Supermodelistja Irina Shayk ishte rritur me bindjen se duhej të ishte djalë. Bukuroshja ruse e pranon se ajo kishte probleme me identitetin gjinor si fëmijë në një intervistë të re për versionin britanik të revistës "Vogue", duke shpjeguar...
  • image 29 Janar 2020 Post Malone paralajmëron album të ri sivjet Muzikanti 24-vjeçar është duke planifikuar të kthehet në studion incizuese me të përfunduar turneu i tij, "Runway Tour", nëpër Amerikën Veriore dhe shpreson që para përfundimit të vitit 2020, ta realizojë albumin e radhës që vjen pas...
  • image 28 Janar 2020 Një nga aktoret e pakta që po plaket në mënyrë dinjitoze dhe i do rrudhat e saj Aktorja e njohur nga New Yorku dhe ylli i shumë filmave të dashurisë, Diane Lane është një nga ato që i "bartë" vitet e saj me krenari, nuk i fsheh rrudhat në fytyrën e saj, dhe këto ditë, besojeni apo jo, e festoi ditëlindjen e saj të...
  • image 27 Janar 2020 Dua, Bebe dhe Njomza shkëlqyen me dukjen e tyre në "Grammy 2020" Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së shpërblimeve "Grammy" dhe si rëndom, vëmendje të madhe rrëmbyen yjet e muzikës me parakalimin e tyre mbi qilim të kuq. Në mesin e shumë të famshmëve që e hijeshuan këtë ceremoni, lëvdata për...
  • image 27 Janar 2020 Këngëtarët në "nxehje" para Grammyt Yje të shumtë kanë realizuar disa ushtrime para se të mbahet ceremonia kryesore e ndarjes së çmimeve Grammy. Blake Shelton dhe bashkëshortja e tij Gwen Stafani, kanë ushtruar këngën që do ta performojnë para audiencës të dielën...
  • image 26 Janar 2020 Netflix ka blerë të drejtat e filmit të Bradley Cooperit për kompozitorin Bernstein Aktori dhe regjisori amerikan Bradley Cooper, 45, do ta bëjë regjinë e filmit për dirigjentin dhe kompozitorin amerikan Leonard Bernstein, ndërsa të drejtat për filmin, i cili ende nuk ka titull, tashmë i ka blerë Netflix. Cooper edhe do të...
  • image 25 Janar 2020 Jessie J dhe Tatum përsëri bashkë: "E duan jetën e përbashkët" Këngëtarja Jessie J (31) dhe aktori Channing Tatum (39), u ndanë një muaj më parë, por mbetën në marrëdhënie miqësore më pas. Megjithatë, janë shfaqur thashetheme që çifti do të përpiqet përsëri t'i japë shans njëri-tjetrit,...
  • image 24 Janar 2020 Alison Brie në fragmentin e filmit "Horse Girl" Netflix ka publikuar fragmentin e parë për filmin e ardhshëm "Horse Girl", dhe që në fillim i gjithë tregimi duket goxha i çuditshëm. Alison Brie shfaqet në rolin kryesor, ndërsa regjinë e bën Jeff Baen. Fragmenti na njofton me Sarah...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30