Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 27 Janar 2020 Dua, Bebe dhe Njomza shkëlqyen me dukjen e tyre në "Grammy 2020" Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së shpërblimeve "Grammy" dhe si rëndom, vëmendje të madhe rrëmbyen yjet e muzikës me parakalimin e tyre mbi qilim të kuq. Në mesin e shumë të famshmëve që e hijeshuan këtë ceremoni, lëvdata për...
  • image 27 Janar 2020 Këngëtarët në "nxehje" para Grammyt Yje të shumtë kanë realizuar disa ushtrime para se të mbahet ceremonia kryesore e ndarjes së çmimeve Grammy. Blake Shelton dhe bashkëshortja e tij Gwen Stafani, kanë ushtruar këngën që do ta performojnë para audiencës të dielën...
  • image 26 Janar 2020 Netflix ka blerë të drejtat e filmit të Bradley Cooperit për kompozitorin Bernstein Aktori dhe regjisori amerikan Bradley Cooper, 45, do ta bëjë regjinë e filmit për dirigjentin dhe kompozitorin amerikan Leonard Bernstein, ndërsa të drejtat për filmin, i cili ende nuk ka titull, tashmë i ka blerë Netflix. Cooper edhe do të...
  • image 25 Janar 2020 Jessie J dhe Tatum përsëri bashkë: "E duan jetën e përbashkët" Këngëtarja Jessie J (31) dhe aktori Channing Tatum (39), u ndanë një muaj më parë, por mbetën në marrëdhënie miqësore më pas. Megjithatë, janë shfaqur thashetheme që çifti do të përpiqet përsëri t'i japë shans njëri-tjetrit,...
  • image 24 Janar 2020 Alison Brie në fragmentin e filmit "Horse Girl" Netflix ka publikuar fragmentin e parë për filmin e ardhshëm "Horse Girl", dhe që në fillim i gjithë tregimi duket goxha i çuditshëm. Alison Brie shfaqet në rolin kryesor, ndërsa regjinë e bën Jeff Baen. Fragmenti na njofton me Sarah...
  • image 23 Janar 2020 Mozzik këngën e re me Taynan ia dedikoi Loredanës dhe këtë e tha hapur Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin "Edhe ti" dhe u pëlqye shumë nga publiku. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe komentet e fansave të cilët shkruajnë se kjo këngë është diss ndaj...
  • image 22 Janar 2020 Shefi i Netflixit i interesuar për marrëveshje me Meghanin dhe Harryn Zyrtari kryesor i përmbajtjes në Netflix, Ted Sarandos, është i vendosur të punojë me Harry dhe Meghan, pas largimit të tyre nga mbretëria. Pas njoftimit të së shtunës se çifti do t'i braktisë titujt mbretërorë si pjesë e vendimit të...
  • image 21 Janar 2020 Rihanna ndahet nga Hassan Jameel Rihanna thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj, Hassan Jameel, pas pothuajse tre vjet lidhjeje. Krijuesja e hitit "Diamonds" u lidh për herë të parë me miliarderin saudit në vitin 2017, por ajo rrallëherë ka folur për lidhjen në...
  • image 20 Janar 2020 Pas lajmit të shtatzënisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik, shikoni si duket Para pak ditësh u bë e ditur se moderatorja Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër për herë të parë me një djalë, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës. Pas lajmit të shtatzënisë,...
  • image 19 Janar 2020 Bella dhe Gigi Hadid marrin gjithë vëmendjen në Paris Dy motrat e njohura të fushës së modës, Bella dhe Gigi Hadid janë parë në Paris, ku kanë marrë pjesë në shfaqjen për xhinset 'Jacquemus' të koleksionit Vjeshtë-Dimër 2020-2021. Bella, 23 vjeç e veshur me një fustan të thjeshtë që...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30