Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190531

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 24 Shtator 2019 Fran propozon versionin e ri të "Nanny" me Cardi B Sitcomi amerikan 'The Nanny', i cili u transmetua me gjashtë sezone në CBS, mund të ketë reboot, dhe këtë herë në rolin kryesor të dados do të shfaqet reperja Cardi B (26), raporton Daily Mail. Këtë mundësi e zbuloi aktorja Fran Drescher...
  • image 23 Shtator 2019 Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen gala të ‘amfAR’ gjatë Javës së Modës në Milano Dje në Milano është mbajtur mbrëmja gala e "amfAR", ku si fokus kryesor qëndron mbledhja e donacioneve për kauzën që ata përfaqësojnë. Në këtë eveniment madhështor mblidhen personazhe të famshme nga e gjithë bota dhe këtë herë nuk...
  • image 22 Shtator 2019 Pas ceremonisë martesore, Blero dhe Afrona kanë disa fjalëPas ceremonisë martesore, Blero dhe... Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të jenë bashkë deri...
  • image 21 Shtator 2019 Sophia Loren sot feston ditëlindjen e 85-të Aktorja e famshme italiane, Sophia Loren, mbush sot tetëdhjetë e pesë vjet, duke lënë pas vetes një mori suksesesh në botën artistike. Loren ka lindur më 20 shtator 1934, teksa karrierën e saj të filmit e filloi në moshën 16 vjeç, më...
  • image 20 Shtator 2019 Ylli i "Game of Thrones" Emilia Clarke në komedinë romantike "Last Chrismas" Nëse ende nuk e keni harruar fundin e "Game of Thrones", lajmi i mirë është se së shpejti do të mund ta shihni Emilia Clarke në komedinë e re romantike të titulluar "Last Christmas". Filmi i ri romantik për Krishtlindjet mbërrin në...
  • image 19 Shtator 2019 Jennifer Lawrence gati për martesë Jennifer Lawrence besohet të ketë thënë një "po" fatale për të fejuarin Cooke Maroney. Maroney është drejtor i galerisë, dhe me aktoren u pa në Nju Jork duke hyrë në zyrën e ofiqarit. Sipas Marie Claire, ata u shfaqën atje të...
  • image 19 Shtator 2019 Jennifer Lawrence gati për martesë Jennifer Lawrence besohet të ketë thënë një "po" fatale për të fejuarin Cooke Maroney. Maroney është drejtor i galerisë, dhe me aktoren u pa në Nju Jork duke hyrë në zyrën e ofiqarit. Sipas Marie Claire, ata u shfaqën atje të...
  • image 18 Shtator 2019 Bebe Rexha këndon kolonën zanore të filmit të Angelina Joliet Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është përzgjedhur për të kënduar kolonën zanore të filmit të dytë "Maleficient". Lajmi është bërë i ditur nga vetë këngëtarja që ka treguar se kënga "You Cant Stop The Girl" do të publikohet të...
  • image 17 Shtator 2019 Rihanna shtatzënë? Flet për amësinë dhe nxit thashetheme Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna (31), është shfaqur në një ceremoni në Diamond Ball në New York, e cila u organizua për nder të gjyshit dhe gjyshes së saj. Pasi shëtiti në tapetin e kuq me një fustan të gjatë të zi, Rihanna i...
  • image 17 Shtator 2019 Rihanna shtatzënë? Flet për amësinë dhe nxit thashetheme Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna (31), është shfaqur në një ceremoni në Diamond Ball në New York, e cila u organizua për nder të gjyshit dhe gjyshes së saj. Pasi shëtiti në tapetin e kuq me një fustan të gjatë të zi, Rihanna i...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29