Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190705

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190705

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 29 Nëntor 2019 Dua Lipa me iniciativë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri (foto) Dua Lipa, në faqen e saj të Instagramit, shkruan se festa kombëtare e 28 Nëntorit i gjen shqiptarët mes dhimbjes për tragjedinë e shkaktuar nga tërmeti. "Jam krenare për solidaritetin që kanë treguar vëllezërit e motrat në Kosovë e në...
  • image 28 Nëntor 2019 Lady Gaga kritikon thashethemet për romancën me Bradley Cooper Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së "Oscarit", duke këmbëngulur se ata e "orkestruan" tërë performancën për t'i bërë shikuesit të besojnë se ishin të...
  • image 27 Nëntor 2019 Grimerja Medina Bllaca solidarizohet me tërmetin në Shqipëri (Foto) Grimerja e njohur në Prishtinë, Medina Bllaca duke u solidarizuar me fatkeqësinë e tërmetit tragjik në Shqipëri, ka vendosur që sot dhe nesër të gjitha ato vajza e gra që do ta vizitojnë atelien e saj, mjetet e grumbulluara t'i destinojë...
  • image 27 Nëntor 2019 Dua Lipa lutet për shqiptarët pas tërmetit, "Jam e shkatërruar" "E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I dërgoj gjithë dashurinë time në këtë kohë të vështirë,"- kështu shkruan Dua Lipa, në një foto të flamurit shqiptar, postuar në rrjetet sociale, në...
  • image 26 Nëntor 2019 Së shpejti filmi biografik për Michael Jacksonin, por pa akuza Producenti i "Bohemian Rapsody", Graham King, e ka filluar një projekt të ri. Mediat amerikane raportojnë se edhe mbreti i popit, Michael Jackson, do ta ketë biopikun e tij. King po e studion trashëgiminë e mbretit të popit për ta bërë një...
  • image 25 Nëntor 2019 Roberti tregon nëse do të martohej prapë me Norën Robert Berisha ishte një nga të ftuarit e Luana Vjollcës në këtë të shtunë të "Shiko Kush Luan" . Sigurisht që do të pyetej edhe për ish-bashkëshorten e tij, Nora Istrefi, ndërsa muzikanti nuk i kurseu fjalët për të. Në lojën me...
  • image 24 Nëntor 2019 Përsëri bashkë Nora dhe Roberti (Foto) Kjo fotografi po ua turbullon mendjen fansave! Ndonëse kanë kaluar muaj që nga ndarja e çiftit të njohur, Robert Berisha dhe Nora Istrefi, kjo është kryetema e mediave rozë. Ditë më parë Roberti kishte deklaruar se ai dhe Nora nuk janë...
  • image 23 Nëntor 2019 Kylie Jenner shet një pjesë të biznesit të saj Miliarderja më e re në histori, sipërmarrësja Kylie Jenner (22), prej tani është për 600 milionë dollarë më e pasur. Këtë shumë ia ka paguar Coty Inc. për 51 për qind të aksioneve në kompaninë e saj Kylie cosmetics. "Jam e...
  • image 22 Nëntor 2019 Vinicius Junior vazhdon të jetë “i fiksuar” pas Taynës, kësaj radhe i komenton duke e... Sulmuesi i Real Madridit, Vinicius Junior, ka tash e sa kohë që ka shprehur një simpati të veçantë për rep-artisten e njohur vendore, Tayna. Fillimisht javë më parë ai publikoi në InstaStory një pjesë të këngës së re të...
  • image 21 Nëntor 2019 "The Who" nderohet derisa Londra prezanton "Music Walk of Fame" Bendi britanik i rockut, "The Who", është bërë i pari që është nderuar me pllakë në shtegun "Music Walk of Fame" në Londër të martën, gjatë zbulimit të një atraksioni të ri kulturor në stilin e trotuareve me yje të Hollywood...
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28