Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190830

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190830

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 07 Prill 2020 Këngëtarja Vesa Luma tregon gjërat e bukura që i ndodhën në karantinë Vesa Luma sot në një status në Instagram ka bërë një shkrim tejet të bukur dhe e cila motivon çdo njeri që e lexon. Kjo situatë e 'spërkatur' me pak pozitivet, humor dhe dashuri është një çasje e shëndetshme. Në llogarinë e saj në...
  • image 06 Prill 2020 Justin Bieber dhe Hailey kalojnë kohën e lirë duke lundruar në liqen Sikurse shumica e popullsisë edhe çifti i famshëm hollivudian po e praktikon të njëjtën gjë. Justin Bieber dhe gruaja e tij, Haily Baldwin Bieber, kësaj radhe izolimin e tyre e kanë kaluar në një liqen duke luajtur shah, shkruan Daily...
  • image 05 Prill 2020 Tatum e Jessie J ndahen sërish Aktori Channing Tatum dhe këngëtarja Jessie J janë ndarë sërish. "Ata u kujdesën mjaftueshëm për njëri-tjetrin që të provonin sërish, por e kuptuan se ishte më mirë të vazhdonin ndaras", ka thënë një burim për "People". "Ishte...
  • image 04 Prill 2020 Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë imazhe nga karantina 21-vjeçari Brooklyn Beckham dhe bukuroshja bionde kishin ndarë disa imazhe në Instagram dhe shiheshin tejet të lumtur me njëri tjetrin. Ata kishin zgjedhur të bashkëbisedonin me disa nga ndjekësit e tyre në instagram dhe duke iu përgjigjur...
  • image 03 Prill 2020 Rita: “How to be lonely” erdhi pas një ndarje, u ndjeva vetëm Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të re, "How to be lonely". "Unë u mbulova plotësisht me vezë", tregon ajo teksa përshkruan një prej skenave më interesante të klipit...
  • image 02 Prill 2020 Cody Simpson i dedikoj mesazh aq të bukur Miley Cyrus për përvjetor Miley Cyrus, pas ndarjes nga Liam Hemsworth dhe Kaitlynn Carter, ka filluar një lidhje dashurie me këngëtarin Cody Simpson. Ata tani mbushën gjashtë muaj të marrdhënies së tyre dhe Cody përmes një postimi në InstaStory, tregoi se sa shumë...
  • image 01 Prill 2020 Oriola shfaqet si “engjëll” Oriola Marashi po shfrytëzon ditët e karantinës për të publikuar fotosesione të mahnitshme Modelja shqiptare sot e ka publikuar një fotosesion ku shihet se është veshur si një engjëll derisa tregon asetet e saj seksi. "Engjëjt janë...
  • image 31 Mars 2020 Pritet mirë “Një herë në jetë” e Cricket dhe Dafina Zeqirit Producenti i njohur Cricket dhe këngëtarja Dafina Zeqiri, ditë më parë prezantuan projektin e ri muzikor. "Një herë në jetë" mban titullin kënga e tyre, e cila u lansua saktësisht më 24 mars dhe për vetëm gjashtë ditë ka kaluar...
  • image 30 Mars 2020 Pas tetë vjetësh, Bob Dylani rikthehet me këngë për vrasjen e Kennedyt Kënga e parë e re e Bob Dylanit, pas plot tetë vjetësh, është një refleksion 17-minutësh për vitet '60 dhe për vrasjen e presidentit amerikan, John F. Kennedy. Balada e shoqëruar me tinguj të lehtë të pianos, kitarës dhe baterive,...
  • image 28 Mars 2020 Pas tetë vjetësh, Bob Dylani rikthehet me këngë për vrasjen e Kennedyt Kënga e parë e re e Bob Dylanit, pas plot tetë vjetësh, është një refleksion 17-minutësh për vitet '60 dhe për vrasjen e presidentit amerikan, John F. Kennedy. Balada e shoqëruar me tinguj të lehtë të pianos, kitarës dhe baterive,...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30