Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190831

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190831

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 20 Gusht 2019 Po pret fëmijën e katërt: Kështu duhej Ariana në Baby Shower Çifti i famshëm, këngëtari Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana po bëhen prindër për herën e katër. Ndonëse kanë qarkulluar foto në rrjetet sociale që kanë shprehur nurin e bukur e të shndritshëm të Arianës, në foton e postuar...
  • image 19 Gusht 2019 Noizy paralajmëron projekte të reja Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy, duket se po punon në projekte të reja. Kjo u bë e ditur nga vet ai, përmes një postimi të publikuar në llogarinë personale, Instagram. "Tani është koha për muzikë të re, bëhu gati...
  • image 18 Gusht 2019 Bes Kallaku takon Unikkatilin, publikon foton Reperi i njohur, Rebel a.k.a Unikkatil ka nisur turneun e tij në Kosovë ndërsa një të tillë pritet ta mbaj edhe në Shqipëri. Aktori nga Shqipëria, Bes Kallaku së fundi u takua me reperin kosovar. Këtë e bëri të ditur humoristi famshmë...
  • image 17 Gusht 2019 Iggy Azalea po kthehet Reperja ka veshur doreza të mëdha të ndërtimtarisë dhe një kapelë të fortë me një mburojë mbrojtëse plastike mbi të gjithë fytyrën, duke qëndruar brenda një hapësire që duket si një dhomë e marrjes në pyetje nga seriali Law &...
  • image 16 Gusht 2019 Cyrus dhe Hemsworth nuk po shkurorëzohen Kjo ndarje e Miley Cyrusit dhe Liam Hemsworthit po bëhet gjithnjë e më e pikëllueshme. Por! Duket se ka shpresë për lidhjen e tyre. Kjo sipas disa burimeve të revistës "People" që thjesht thanë se ka gjasa që Cyrusi dhe Hemsworthi do të...
  • image 15 Gusht 2019 Adrola Dushi do të jetë nikoqire e “Kënga Magjike 2019” Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, shquhet si një ndër femrat më të bukura nga fusha e modelingut. Krahas angazhimeve që ndjek në këtë fushë, Adrolës së fundmi i është besuar edhe një detyrë tjetër. Ajo do të jetë nikoqire e...
  • image 15 Gusht 2019 Pyetet se a do të martohej me një mashkull të varfër? Greta Koçi jep përgjigjen interesante Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave.
  • image 14 Gusht 2019 Dua Lipa me 39% ndjekës të rremë në Instagram - kryeson Ellen DeGeneres me 58% Instituti britanik për Performancën e Muzikës Moderne ka analizuar profilet e të famshmëve në rrjetin social Instagram për të përcaktuar se kush ka më shumë ndjekës të rremë. Zbulimet janë tronditëse.
  • image 14 Gusht 2019 Perry akuzohet për ngacmim seksual Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtorë për kopjimin e këngës "Dark Horse". Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe nga modeli, i cili ishte...
  • image 14 Gusht 2019 Rita Ora e mahnitur me këngën e Taynas dhe Dafina Zeqirit Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shprehur e mahnitur me projektin "Bye Bye" të sjellë në fundjavë nga dy yjet e estradës kosovare, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Kënga e lansuar para dy ditësh menjëherë është kthyer...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31