Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 27 Korrik 2019 Anulohet shfaqja e Lipës me Bocellin shkaku i motit të keq Këngëtarja e njohur shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, sonte ka pasur të planifikuar një performancë në një koncert në Firence, Itali. Ajo pritej të performonte së bashku me tenorin e njohur italian Andrea Bocelli në "Teatro del...
  • image 27 Korrik 2019 Lista e të famshmëve që fituan më së shumti përmes Instagramit Kylie Jenner, Ariana Grande dhe Dwayne Johnson janë ende në listën e yjeve më të paguar globalë në Instagram, shkruan "Sky News". Instagram Rich List 2019 bazohet në atë se sa para një përdorues mund të kërkojë për një postim të...
  • image 26 Korrik 2019 Adelina Ismaili tregon se çfarë e bënë të lumtur Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është shumë e pëlqyer për muzikën e saj nga mijëra fansa anë e mbanë trevave shqiptare. Viteve të fundit, ajo ka treguar se është shumë më e përkushtuar në familje, kjo pasi edhe...
  • image 25 Korrik 2019 Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk pranuan ftesën e Duas për të performuar në "Sunny Hill" Këngëtaret e njohura me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk e kanë pranuar ftesën për të qenë pjesë e "Sunny Hill Festival", që do të mbahet në Kosovë. Në një intervistë të dhënë së fundmi për "RTK", organizuesi i...
  • image 25 Korrik 2019 U përfol se ishin ndarë, vajza e Majlinda Bregut pranon publikisht lidhjen me Erik Fullanin Teksa u fol për një ndarje mes Kejda Ajazit, vajzës së ish- ministres Majlinda Bregu dhe Erik Fullanit, djalit të ish- Guvernatorit të Bankës, Ardian Fullanit, ka ardhur edhe një reagim prej tyre. Kejda hedh poshtë të gjitha aludimet duke...
  • image 25 Korrik 2019 Fifi publikon këngën e re "Shqipe" (Video) Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi - Fifi, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor. "Shqipe" mban titullin kënga e saj e re, e cila është ritmike verore. Kënga është punuar nga vet Fifi në muzikës dhe tekst, ndërsa...
  • image 24 Korrik 2019 Rihanna gjen sozinë e saj, mbetet e habitur (Foto) Të takosh versionin tënd kopje diku në botë është një eksperiencë e veçantë. Në këto rastësi hasin shpesh edhe të famshmit. Këngëtarja e njohur dhe shumë dashur për publikun, Rihanna së fundmi duket se ka mbetur e habitur pasi ka...
  • image 23 Korrik 2019 Nora Istrefi po shkëlqen me dukjen më të fundit Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit. Nora shafqet sërish mahnitëse. Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli. Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e...
  • image 22 Korrik 2019 Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Autoritetet filluan një hetim në Olcay në vitin 2016, pasi morën një ankesë se...
  • image 21 Korrik 2019 S'ka që e ndal Dafina Zeqirin, bën edhe një tjetër tatuazh Dafina Zeqiri e ka shtuar edhe një tjetër tatuazh në trupin e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka marrë vendim që në trupin e saj ta shtojë edhe një tjetër tatuazh....
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31