Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 25 Janar 2020 Jessie J dhe Tatum përsëri bashkë: "E duan jetën e përbashkët" Këngëtarja Jessie J (31) dhe aktori Channing Tatum (39), u ndanë një muaj më parë, por mbetën në marrëdhënie miqësore më pas. Megjithatë, janë shfaqur thashetheme që çifti do të përpiqet përsëri t'i japë shans njëri-tjetrit,...
  • image 24 Janar 2020 Alison Brie në fragmentin e filmit "Horse Girl" Netflix ka publikuar fragmentin e parë për filmin e ardhshëm "Horse Girl", dhe që në fillim i gjithë tregimi duket goxha i çuditshëm. Alison Brie shfaqet në rolin kryesor, ndërsa regjinë e bën Jeff Baen. Fragmenti na njofton me Sarah...
  • image 23 Janar 2020 Mozzik këngën e re me Taynan ia dedikoi Loredanës dhe këtë e tha hapur Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin "Edhe ti" dhe u pëlqye shumë nga publiku. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe komentet e fansave të cilët shkruajnë se kjo këngë është diss ndaj...
  • image 22 Janar 2020 Shefi i Netflixit i interesuar për marrëveshje me Meghanin dhe Harryn Zyrtari kryesor i përmbajtjes në Netflix, Ted Sarandos, është i vendosur të punojë me Harry dhe Meghan, pas largimit të tyre nga mbretëria. Pas njoftimit të së shtunës se çifti do t'i braktisë titujt mbretërorë si pjesë e vendimit të...
  • image 21 Janar 2020 Rihanna ndahet nga Hassan Jameel Rihanna thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj, Hassan Jameel, pas pothuajse tre vjet lidhjeje. Krijuesja e hitit "Diamonds" u lidh për herë të parë me miliarderin saudit në vitin 2017, por ajo rrallëherë ka folur për lidhjen në...
  • image 20 Janar 2020 Pas lajmit të shtatzënisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik, shikoni si duket Para pak ditësh u bë e ditur se moderatorja Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër për herë të parë me një djalë, i cili pritet të vijë në jetë në fillim të verës. Pas lajmit të shtatzënisë,...
  • image 19 Janar 2020 Bella dhe Gigi Hadid marrin gjithë vëmendjen në Paris Dy motrat e njohura të fushës së modës, Bella dhe Gigi Hadid janë parë në Paris, ku kanë marrë pjesë në shfaqjen për xhinset 'Jacquemus' të koleksionit Vjeshtë-Dimër 2020-2021. Bella, 23 vjeç e veshur me një fustan të thjeshtë që...
  • image 18 Janar 2020 Drejtuesit e BRIT Awards shpresojnë që Billie Eilish do ta debutojë këngën e James Bondit në... Drejtuesit e Brit Awards thuhet se po shpresojnë që ylli i popit, Billie Eilish, do ta debutojë kolonën e saj zanore për James Bondin e ardhshëm në ceremoninë e vitit 2020. Këngëtarja 18-vjeçare është kandiduar për çmimin e BRIT...
  • image 17 Janar 2020 Rita Ora përmbush premtimin që ia kishte dhënë familjes Sala Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ishte ndër personat e parë e cila me të dëgjuar se Shqipëria është prekur nga një termet i rëndë, promovoi fondacionet e hapura online për të ndihmuar shqiptarët, dhe këtë e bëri përmes...
  • image 16 Janar 2020 "Burger King" i ofron punë Princit Harry Zinxhiri i ushqimit i ka ofruar Princit Harry pozicionin e ndihmës shitësit pasi ai dhe gruaja e tij Dukesha Meghan njoftuan tërheqjen nga familja mbretërore, duke paralajmëruar edhe pavarësimin financiar.
H M M E P S D
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29