Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 03 Shtator 2019 Beyonce sot feston ditëlindjen, mbush 38 vjet Këngëtarja Beyonce sapo ka mbushur 38 vite. Edhe pse nënë e tre fëmijëve po mahnit me format trupore. Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun ku përveç zërit të saj të mahnitshëm ajo ka dhe një trup për tu...
  • image 02 Shtator 2019 “Kapma dorën” quhet kënga më e re e Dafina Zeqirit Dafina Zeqiri ka publikuar shumë hite gjatë kësaj vere. Tani në fund të sezonit, Dafina vjen me një hit tjetër. "Kapma dorën" quhet projekti më i ri i këngëtares. Ky është linku për ta dëgjuar këtë hit:
  • image 01 Shtator 2019 Stresi përmend Bleona Qeretin në këngë, ja reagimi i saj (Video) Stresi ka publikuar këngën më të re, të titulluar "Nuk o vec gang". Këtë herë, artisti erdhi në bashkëpunim me një tjetër reper, i cili njihet si MRK. Në një pjesë të tekstit, të cilin e kishte shkruajtur vetë, Stresi...
  • image 31 Gusht 2019 Lindsay Lohan lanson rikthimin muzikor me këngën "Xanax" Lindsay Lohan po planifikon një tjetër sulm në top listat e muzikës pop me një singël të ri të titulluar "Xanax". Ylli i "The Mean Girls" të mërkurën e publikoi këngën në emisionin e radio personalitetit Kris Fade, në Dubai. Ai e...
  • image 30 Gusht 2019 Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi e lëshon Kosovën Teksa lajmi për ndarjen nga Roberti është kryetemë e ditëve të fundit, vetë njëra prej protagonisteve, Nora nuk ka preferuar të flasë. Ndryshe nga ish-bashkëshorti i cili zhvillimin e bëri publik përmes një postimi të gjatë në rrjete...
  • image 29 Gusht 2019 Krizë në romancën mes Loredanës dhe Mozzikut Lidhja e Mozzik dhe Loredanës duket se nuk është në ditët e saj më të mira. Janë fansat ata që kanë qenë tejet të shqetësuar me lëvizjet e çiftit në dy javët e fundit. Shumë prej tyre kanë vërejtur indikacione shqetësuese që...
  • image 28 Gusht 2019 Angelina Jolie hap kanal humanitar në YouTube Angelina Jolie ka zbarkuar në YouTube duke hapur një kanal që brenda pak ditësh, ka mbledhur më shumë se 5600 abonentë. Pa modë, udhëtime apo produkte bukurie: rrëfimi i yllit të Hollivudit ka të bëjë me përpjekjet e saj humanitare. Dy...
  • image 27 Gusht 2019 Taylor Swift lanson albumin më të ri "Lover" Ka dalë në treg albumi i ri i Taylor Swiftit, "Lover", që shënon edhe rikthimin e yllit të popit, dy vite pas publikimit të "Reputation". Është transmetuar tashmë edhe videoklipi i këngës së re që i jep emrin albumit, dhe që në...
  • image 26 Gusht 2019 Roberti konfirmon ndarjen me Norën, ka një mesazh për të Këngëtari Robert Berisha e ka konfirmuar ndarjen me këngëtaren Nora Istrefi. Përmes një postimi në Instagram ai ka konfirmuar ndarjen me Norën, teksa e falënderon atë për kujtimet që i kanë pasur së bashku që nga viti 2006 dhe për...
  • image 25 Gusht 2019 William dhe Kate zgjedhin fluturimet me çmim të lirë Princi William, bashkëshortja e tij Catherine dhe tre fëmijët e tyre kanë zgjedhur të udhëtojnë me një avion me çmime të lira për pushimet e tyre, duke i dhënë kështu një leksion vëllait të tij, Princit Harry dhe bashkëshortes,...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31