Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 30 Shtator 2010 Filmi boshnjak më i miri në “PriFilmFest“ Bosnja dhe Hercegovina për herë të dytë po rrëmben çmimin për filmin më të mirë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit „PriFilmFest“.
  • image 30 Shtator 2010 Winslet mendon për martesën e dytë Kate Winslet, e cila kohët e fundit ka filluar të shoqërohet me modelin Louis Dowler kërkon një të ardhme të gjatë në krahët e tij.
  • image 29 Shtator 2010 Pamela nuk pozon më nudo Aktorja e njohur amerikane, Pamela Anderson, në një intervistë dhënë për “Daily Star”;, ka thënë se nuk do pozojë më nudo.
  • image 29 Shtator 2010 Christina Aguilera “dyfishon”; peshën Christina Aguilera u shfaq në hapjen e një ekspozite në Los Angeles në një fustan të gjatë dhe me pamjen e saj të përkujtonte në kukullën e famshme, Barbie.
  • image 29 Shtator 2010 Ana Oksa, rikthehet pas pesë vjetësh me album Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Ana Oksa thyen heshtjen dhe vjen në tregun diskografik italian me një album të ri tepër të fuqishëm.
  • image 28 Shtator 2010 Gruaja fantastike e Michael Douglas Aktori hollivudian Michael Douglas thotë se të gjitha ‘fantazitë e tij u bënë realitet' kur ai takoi gruan e tashme Catherine Zeta-Jones, pasi ajo ishte aq shumë e bukur dhe mund të luante golf.
  • image 27 Shtator 2010 Publikohen fotot e Marilyn Monroe Imazhe të papublikuara më parë të Marilyn Monroe të shkrepura në 1953 janë publikuar në një libër të ri me fotografi, që ka dalë në SHBA.
  • image 25 Shtator 2010 Cameron: Vajza ime fle në një kuti kartoni Vajza e porsalindur e kryeministrit britanik fle në një kuti kartoni. Lajmin e ka treguar vetë David Cameron për “Daily Telegraph”;.
  • image 24 Shtator 2010 Marjanovic luan në filmin e Angelinës Angelina Jolie ka angazhuar Zana Marjanovic në rolin kryesor femëror në filmin e saj të ardhshëm romantik rreth luftës në Bosnjë.
  • image 23 Shtator 2010 Eva Orner hap “PriFilmFest”;-in Me një interesim jo të mjaftueshëm të mysafirëve, me parakalim glamuroz nëpër tepihun e kuq dhe me dhënien e autografeve nga artistët mbi fotografitë e tyre të vendosura në hollin e Teatrit Kombëtar të Kosovës, ka filluar edicioni i...
H M M E P S D
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31