Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190902

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 10 Gusht 2019 Bebe Rexha feston të tridhjetat me këngë Bebe Rexha do ta festojë ditëlindjen e saj të 30-të, duke e publikuar një këngë të re rreth hyrjes së saj në dekadën e re. Këngëtarja, e cila do të jetë në turne me Jonas Brothers kur t'i mbushë 30 vjet më 30 gusht, do ta publikojë...
  • image 08 Gusht 2019 Cameron Diaz: "Ndoshta nuk do të aktroj më kurrë" Cameron Diaz nuk ka interesim që të rikthehet në Hollywood, duke këmbëngulur që ajo ndoshta kurrë më nuk mund t'i kthehet aktrimit. Filmi i fundit i yllit 46-vjeçar ishte "Annie" në vitin 2014 dhe ajo e pranon se ideja që të dalë...
  • image 07 Gusht 2019 Bella Hadid dhe The Weeknd ndahen për herë të dytë Bella Hadid dhe The Weeknd janë ndarë për herë të dytë. Sipas E! News, modelja 22-vjeçare dhe këngëtari 29-vjeçar i hitit "Starboy" kanë kaluar shumë kohë së bashku, ndërsa punonin në karrierën e tyre, gjë që ka shkaktuar tension.
  • image 06 Gusht 2019 Lana Del Rey këngë kundër sulmeve terroriste në Amerikë Këngëtarja amerikane Lana Del Rey, e ka shkruar e kënduar një këngë për sulmet terroriste që ndodhën ditët e fundit në Amerikë. "Në kërkim të Amerikës", "Looking for America" e ka titulluar këngën që e ka publikuar përmes një...
  • image 06 Gusht 2019 Ava Max në mënyrë të veçantë paralajmëron video projektet e reja muzikore Amarda Toçi është një ndër këngëtaret shqiptare që këtë vit është shndërruar në një sensacion muzikor ndërkombëtar. E njohur më mirë me emrin artistik, Ava Max, e cila është mjaft e përfolur për këngët që po sjell dhe...
  • image 05 Gusht 2019 MKRS ndan çmimet për kinematografi Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot në një ceremoni solemne ka bërë ndarjen e Çmimit Vjetor për Kinematografi dhe Çmimit Kombëtar për Vepër Jetësore "Bekim Fehmiu". Çmimi Vjetor për Kinematografi ndahet mes...
  • image 05 Gusht 2019 Ambasada Britanike: Dua Lipa, krenaria e Britanisë dhe Kosovës Këngëtarja me renome botërore e origjinë nga Kosova, Dua Lipa, këto ditë po qëndron në Prishtinë pasi ka marrë pjesën në festivalin tashmë të njohur "Sunny Hill", një festival i cili në edicionin e dytë në vendin tonë solli...
  • image 04 Gusht 2019 Bella Hadid mahnit me veshjen e pazakonshme Një nga modelet më të famshme dhe më të ndjekura sot, engjëllushja e Victoria's Secret, Bella Hadid, është e njohur për trupin e saj tepër të bukur dhe linjën shumë të hollë, dhe tani ajo ua ka treguar atë përsëri të gjithëve. Në...
  • image 04 Gusht 2019 Kylie shfaqet me bikini duke reklamuar atletet e reja Miliarderja Kylie Jenner ka postuar së fundmi një foto të sajën, në rrjetin social "Instagram", e veshur me bikini neon dhe atlete Adidas. Modelja 21-vjeçare dukej mjaft tërheqëse duke pozuar pranë pishinës. Kylie së fundi është...
  • image 03 Gusht 2019 Miley Cyrus ngjitet në skenën e Sunny Hill - ndihet e nderuar (Video) Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, është ngjitur në skenën e festivalit Sunny Hill, në parkun e Germisë. Artistja e cila arriti mbrëmë në Kosovë, po bën prova për performancën elektrizuese të cilën do ta dhuroj sonte në...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31