Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 22 Nëntor 2019 Vinicius Junior vazhdon të jetë “i fiksuar” pas Taynës, kësaj radhe i komenton duke e... Sulmuesi i Real Madridit, Vinicius Junior, ka tash e sa kohë që ka shprehur një simpati të veçantë për rep-artisten e njohur vendore, Tayna. Fillimisht javë më parë ai publikoi në InstaStory një pjesë të këngës së re të...
  • image 21 Nëntor 2019 "The Who" nderohet derisa Londra prezanton "Music Walk of Fame" Bendi britanik i rockut, "The Who", është bërë i pari që është nderuar me pllakë në shtegun "Music Walk of Fame" në Londër të martën, gjatë zbulimit të një atraksioni të ri kulturor në stilin e trotuareve me yje të Hollywood...
  • image 20 Nëntor 2019 Arilena e Flori publikojnë "Doja" "Doja" titullohet kënga më e re e publikuar nga Arilena Ara në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kjo këngë, siç ka bërë të ditur Ara, është krijuar tre vjet më parë. Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov, ndërsa për tekstin...
  • image 19 Nëntor 2019 Zbulohet kush është i dashuri i Genta Ismailit: Huseni milioner Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij dueti vëmendja...
  • image 18 Nëntor 2019 Taylor Swiftit i ndalohet interpretimi i hiteve nga albumet e vjetra, vihen në pyetje performanca... Taylor Swift i njoftoi fansat se është vënë në pikëpyetje performimi i saj në ceremoninë e ardhshme të American Music Award (AMA), si dhe në shumë ngjarje të tjera, sepse e ka të ndaluar t'i interpretojë këngët e veta. Në një mesazh...
  • image 17 Nëntor 2019 Mimoza Shkodra ‘bëhet’ bjonde Mimoza Shkodra mezi njihet në fotografitë e fundit. Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, është 'bërë' bjondinë në një fotosesion të fundit dhe mund të themi lirisht se kjo pamje e re po i shkon shumë. Megjithatë, artistja ka...
  • image 16 Nëntor 2019 Si dukej Dua Lipa kur ishte fëmijë Këngëtarja Dua Lipa dukej shumë më ndryshe kur ka qenë fëmijë. Krijuesja e hitit "Don't Start Now", ka postuar një foto tepër interesante të saj në InstaStory, ku tregon se si është dukur ajo si fëmijë. "Djali i vogël i mamit", ka...
  • image 15 Nëntor 2019 Olivia Colman: Mbretëresha është feministja më e madhe Olivia Colman e ka lavdëruar mbretëreshën Elizabeth II si "feministen më të madhe". Aktorja do ta marrë rolin nga Claire Foy si mbretëresha britanike në sezonin e tretë të ardhshëm të serisë së popullarizuar në Netflix, "The Crown",...
  • image 14 Nëntor 2019 Emilia Clarke dëshiron ta luajë Bondin Emilia Clarke dëshiron shumë ta luajë James Bondin në një film të ri. Daniel Craig pritet ta braktisë rolin e spiunit ndërkombëtar pas shfaqjes së filmit të ri "No Time to Die" në prill (2020) dhe ylli i "Game of Thrones" do të...
  • image 13 Nëntor 2019 Neil Youngut i zvarritet shtetësia e dyfishtë amerikane, ka ngecur për shkak të marihuanës Kërkesa e Neil Youngut për shtetësi është shtyrë për shkak se ai ka pranuar se po konsumon përsëri marihuanë. Rockeri kanadez ka bërë kërkesë për nënshtetësi të dyfishtë në mënyrë që të mund të votojë në SHBA. Ai e ka...
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30