Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 15 Nëntor 2019 Olivia Colman: Mbretëresha është feministja më e madhe Olivia Colman e ka lavdëruar mbretëreshën Elizabeth II si "feministen më të madhe". Aktorja do ta marrë rolin nga Claire Foy si mbretëresha britanike në sezonin e tretë të ardhshëm të serisë së popullarizuar në Netflix, "The Crown",...
  • image 14 Nëntor 2019 Emilia Clarke dëshiron ta luajë Bondin Emilia Clarke dëshiron shumë ta luajë James Bondin në një film të ri. Daniel Craig pritet ta braktisë rolin e spiunit ndërkombëtar pas shfaqjes së filmit të ri "No Time to Die" në prill (2020) dhe ylli i "Game of Thrones" do të...
  • image 13 Nëntor 2019 Neil Youngut i zvarritet shtetësia e dyfishtë amerikane, ka ngecur për shkak të marihuanës Kërkesa e Neil Youngut për shtetësi është shtyrë për shkak se ai ka pranuar se po konsumon përsëri marihuanë. Rockeri kanadez ka bërë kërkesë për nënshtetësi të dyfishtë në mënyrë që të mund të votojë në SHBA. Ai e ka...
  • image 13 Nëntor 2019 E pyesin a u nda nga Arbenita, Fero jep përgjigjen e prerë Fero është përgjigjur publikisht rreth pyetjes se a është ndarë nga e dashura. Fero është emër shumë i komentuar në mediet rozë, sidomos për lidhjen me Arbenita Ismajlin, shkruan lajmi.net. Javët e fundit kanë qarkulluar thashetheme se...
  • image 12 Nëntor 2019 Agnesa Vuthaj kujton kohën kur u shpall “Miss Kosova” Kanë kaluar plot 16 vite që kur Agnesa Vuthaj rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë, e një vit më pas edhe në Shqipëri. 'Miss Kosova 2003' dhe 'Miss Albania 2004' ishin vetëm dy çmimet e para që e bënë vajzën nga Istogu të...
  • image 11 Nëntor 2019 "Nusja nga Stambolli" me dramat jetësore Seria televizive "Nusja nga Stambolli" vazhdon me dramat jetësore të secilit personazh. Situatat dramatike do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Përveç kthimit në shtëpi, Boranët do ta kthejnë edhe biznesin dhe rikthimi në zyrat e...
  • image 08 Nëntor 2019 Loredana fitoi në MTV EMA, reagon çifti zviceran që ajo e shantazhoi "Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim", me këtë titull e nisi artikullin për Loredanën prestigjiozja "Blick.ch". Reperja Loredana Zefi (24) është vlerësuar me çmimin "Artistja më e mirë zvicerane" nga MTV në Sevilla, Spanjë,...
  • image 07 Nëntor 2019 Gaga thyen heshtjen, flet për lidhjen me Bradley Cooper "Ne dëshirojmë që njerëzit të na besojnë se jemi të dashuruar". Lady Gaga ka pozuar në jelek për ballinën e Elle derisa ka folur edhe për thashethemet se ka një romancë të saj me Bradley Cooper Gaga ka folur për thashethemet rreth...
  • image 06 Nëntor 2019 Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një fotografi në një...
  • image 05 Nëntor 2019 Modelja kosovare “pushton” billboardat në Gjermani Modelja shqiptare që jeton në Gjermani Heidi Lushtaku është në fokus të shumë firmave reklamuese gjermane Kohëve të fundit ajo është paraqitur në Festivalin e Cannes, ku e kishte tradhtuar fustani dhe i kishte ekspozuar gjinjtë e saj.
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29