Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 27 Shtator 2019 Automobili i Dianës ishte goditur para aksidentit Princesha Diana ka vdekur 22 vjet më parë në një aksident automobilistik në Paris kur ishte vetëm 36 vjeç. Për vdekjen dhe rrethanat e aksidentit flitet edhe sot, ndërsa rregullisht publikohet ndonjë teori e re e konspiracionit për...
  • image 26 Shtator 2019 Automobili i Dianës ishte goditur para aksidentit Për vdekjen dhe rrethanat e aksidentit flitet edhe sot, ndërsa rregullisht publikohet ndonjë teori e re e konspiracionit për ngjarjen tragjike. Diçka e ngjashme ndodhi kohët e fundit me rrëfimin e shoferit të Fiat Uno i cili e përplasi...
  • image 25 Shtator 2019 Dua tregon tatuazhin e preferuar, është simbol nga Prishtina Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka folur lidhur me tatuazhin e saj të parë e që shkruan "Sunny Hill" Ajo në fatk në vetëm 24 vite jetë, Dua Lipa ka realizuar plot 15 tatuazhe në trupin e saj, mirëpo më i...
  • image 24 Shtator 2019 Fran propozon versionin e ri të "Nanny" me Cardi B Sitcomi amerikan 'The Nanny', i cili u transmetua me gjashtë sezone në CBS, mund të ketë reboot, dhe këtë herë në rolin kryesor të dados do të shfaqet reperja Cardi B (26), raporton Daily Mail. Këtë mundësi e zbuloi aktorja Fran Drescher...
  • image 23 Shtator 2019 Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen gala të ‘amfAR’ gjatë Javës së Modës në Milano Dje në Milano është mbajtur mbrëmja gala e "amfAR", ku si fokus kryesor qëndron mbledhja e donacioneve për kauzën që ata përfaqësojnë. Në këtë eveniment madhështor mblidhen personazhe të famshme nga e gjithë bota dhe këtë herë nuk...
  • image 22 Shtator 2019 Pas ceremonisë martesore, Blero dhe Afrona kanë disa fjalëPas ceremonisë martesore, Blero dhe... Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur, Afrona Dika, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Teksa ceremonia madhështore ende po vazhdon, dyshja pasi i premtuan njëri-tjetrit se do të jenë bashkë deri...
  • image 21 Shtator 2019 Sophia Loren sot feston ditëlindjen e 85-të Aktorja e famshme italiane, Sophia Loren, mbush sot tetëdhjetë e pesë vjet, duke lënë pas vetes një mori suksesesh në botën artistike. Loren ka lindur më 20 shtator 1934, teksa karrierën e saj të filmit e filloi në moshën 16 vjeç, më...
  • image 20 Shtator 2019 Ylli i "Game of Thrones" Emilia Clarke në komedinë romantike "Last Chrismas" Nëse ende nuk e keni harruar fundin e "Game of Thrones", lajmi i mirë është se së shpejti do të mund ta shihni Emilia Clarke në komedinë e re romantike të titulluar "Last Christmas". Filmi i ri romantik për Krishtlindjet mbërrin në...
  • image 19 Shtator 2019 Jennifer Lawrence gati për martesë Jennifer Lawrence besohet të ketë thënë një "po" fatale për të fejuarin Cooke Maroney. Maroney është drejtor i galerisë, dhe me aktoren u pa në Nju Jork duke hyrë në zyrën e ofiqarit. Sipas Marie Claire, ata u shfaqën atje të...
  • image 19 Shtator 2019 Jennifer Lawrence gati për martesë Jennifer Lawrence besohet të ketë thënë një "po" fatale për të fejuarin Cooke Maroney. Maroney është drejtor i galerisë, dhe me aktoren u pa në Nju Jork duke hyrë në zyrën e ofiqarit. Sipas Marie Claire, ata u shfaqën atje të...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29