Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190904

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 02 Gusht 2019 Miley Cyrus ndanë 25 mijë euro për bamirësi në Kosovë Në një konferencë të mbajtur sot në Prishtinë, këngëtarja nga Kosova me famë ndërkombëtare Dua Lipa ndër të tjera ka shpalosur edhe shumën që këngëtarja e njohur botërore Miley Cyrusi ka ndarë për festivalin Sunny Hill Festival....
  • image 02 Gusht 2019 Familja Beckham blen shtëpinë 40 mil.€, më e shtrenjta në botë David dhe Viktoria Beckham kanë blerë apartamentin më të shtrenjtë në botë me vlerë rreth 40 milion euro. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Floridës, në "One Thousand Museum", një rrokaqiell i projektuar nga arkitekti...
  • image 31 Korrik 2019 Rikthehet Elvana Gjata me një bashkëpunim me Ardian Bujupin Dy artistë të njohur të tregut muzikor shqiptar dhe jo vetëm do të bashkohen për të sjellë një projekt të ri në këtë sezon veror. Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Ardian Bujupin. Nuk kanë munguar hitet për ta në verën 2019, por...
  • image 29 Korrik 2019 Demi Lovato së shpejti me album të ri Demi Lovato po përgatitet për albumin e saj të ri, pas rreth 2 vjetësh pauzë. Këngëtarja me origjinë meksikane, aktualisht është e përqendruar shumë ndaj shëndetit të saj, po punon për albumin e ardhshëm, i shtati me radhë. "Përveç...
  • image 28 Korrik 2019 Zbulohet i dashuri i Nevina Shtyllës, ai është Arbër Myftari Është përfolur, është ngacmuar, është aluduar në shumë mënyra për një lidhje që nuk ka ekzistuar kurrë mes tyre. Madje, nuk kanë munguar edhe batutat në transmetimet "live" në emisionet ku ajo moderon, si "Procesi Sportiv" apo...
  • image 27 Korrik 2019 Anulohet shfaqja e Lipës me Bocellin shkaku i motit të keq Këngëtarja e njohur shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, sonte ka pasur të planifikuar një performancë në një koncert në Firence, Itali. Ajo pritej të performonte së bashku me tenorin e njohur italian Andrea Bocelli në "Teatro del...
  • image 27 Korrik 2019 Lista e të famshmëve që fituan më së shumti përmes Instagramit Kylie Jenner, Ariana Grande dhe Dwayne Johnson janë ende në listën e yjeve më të paguar globalë në Instagram, shkruan "Sky News". Instagram Rich List 2019 bazohet në atë se sa para një përdorues mund të kërkojë për një postim të...
  • image 26 Korrik 2019 Adelina Ismaili tregon se çfarë e bënë të lumtur Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është shumë e pëlqyer për muzikën e saj nga mijëra fansa anë e mbanë trevave shqiptare. Viteve të fundit, ajo ka treguar se është shumë më e përkushtuar në familje, kjo pasi edhe...
  • image 25 Korrik 2019 Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk pranuan ftesën e Duas për të performuar në "Sunny Hill" Këngëtaret e njohura me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk e kanë pranuar ftesën për të qenë pjesë e "Sunny Hill Festival", që do të mbahet në Kosovë. Në një intervistë të dhënë së fundmi për "RTK", organizuesi i...
  • image 25 Korrik 2019 U përfol se ishin ndarë, vajza e Majlinda Bregut pranon publikisht lidhjen me Erik Fullanin Teksa u fol për një ndarje mes Kejda Ajazit, vajzës së ish- ministres Majlinda Bregu dhe Erik Fullanit, djalit të ish- Guvernatorit të Bankës, Ardian Fullanit, ka ardhur edhe një reagim prej tyre. Kejda hedh poshtë të gjitha aludimet duke...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31