Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190920

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20190920

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 11 Nëntor 2019 "Nusja nga Stambolli" me dramat jetësore Seria televizive "Nusja nga Stambolli" vazhdon me dramat jetësore të secilit personazh. Situatat dramatike do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Përveç kthimit në shtëpi, Boranët do ta kthejnë edhe biznesin dhe rikthimi në zyrat e...
  • image 10 Nëntor 2019 Lady Gaga kritikon thashethemet për romancën me Bradley Cooper Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së "Oscarit", duke këmbëngulur se ata e "orkestruan" tërë performancën për t'i bërë shikuesit të besojnë se ishin të...
  • image 08 Nëntor 2019 Loredana fitoi në MTV EMA, reagon çifti zviceran që ajo e shantazhoi "Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim", me këtë titull e nisi artikullin për Loredanën prestigjiozja "Blick.ch". Reperja Loredana Zefi (24) është vlerësuar me çmimin "Artistja më e mirë zvicerane" nga MTV në Sevilla, Spanjë,...
  • image 07 Nëntor 2019 Gaga thyen heshtjen, flet për lidhjen me Bradley Cooper "Ne dëshirojmë që njerëzit të na besojnë se jemi të dashuruar". Lady Gaga ka pozuar në jelek për ballinën e Elle derisa ka folur edhe për thashethemet se ka një romancë të saj me Bradley Cooper Gaga ka folur për thashethemet rreth...
  • image 06 Nëntor 2019 Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një fotografi në një...
  • image 05 Nëntor 2019 Modelja kosovare “pushton” billboardat në Gjermani Modelja shqiptare që jeton në Gjermani Heidi Lushtaku është në fokus të shumë firmave reklamuese gjermane Kohëve të fundit ajo është paraqitur në Festivalin e Cannes, ku e kishte tradhtuar fustani dhe i kishte ekspozuar gjinjtë e saj.
  • image 04 Nëntor 2019 Dua Lipa rrëmben vëmendjen e publikut në qilimin e kuq te MTV Europe Music Awards Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Dua Lipa e veshur e tëra me të zeza, e rrëmbeu gjithë vëmendjen e publikut gjatë parakalimit të saj mbi qilim të kuq, të shtruar për ceremoninë e shpërblimeve "2019 MTV Europe Music...
  • image 03 Nëntor 2019 ‘Nuk e meriton famën që ka’, Zerka thumbon publikisht këngëtaren shqiptare Këngëtari i njohur Young Zerka ishte këtë të shtunë i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, "Shiko kush luan". Ai ka zbuluar detaje nga jeta private, profesionale, ka shprehur mendime mbi artistët e tjerë si dhe ka performuar live.
  • image 02 Nëntor 2019 Ed Sheeran e dyfishon pasurinë Sukseset për këngëtarin Ed Sheeran s'kanë të ndalur. Këngëtari pothuajse dyfishoi pasurinë e tij në një vit dhe është klasifikuar si personi i famshëm më i pasur në Britani nën moshën 30-vjeçare. 28-vjeçari u vlerësua në vitin...
  • image 01 Nëntor 2019 Mozzik, e bën tatuazh imazhin e vajzës së tij Reperi Mozzik ka bërë një tatuazh sonte në dorë e ku është fotografia e tij. Është përfolur shumë në media për lidhjen e tij me reperen Loredana me të cilën ai ka edhe një vajzë, Hanën.
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30