Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191002

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191002

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 06 Dhjetor 2019 Premiera e sezonit të 2-të të "American Gods" Seriali i çuditshëm, unik dhe shokues "American Gods", i cili i mahniti fansat e zhanrit fantazi dhe të veprave të Neil Gaiman me sezonin e parë, po vjen në ekranet e vogla me sezonin e dytë! Kjo përshtatje emocionuese, e freskët, e pasur,...
  • image 05 Dhjetor 2019 Dua Lipa, performon edhe shpërblehet me një çmim në Japoni (Foto) Sukseset e Dua Lipës po shtohen çdo ditë e më shumë, ajo sot konsiderohet si një nga këngëtaret më të suksesshme në planet. Pas një pauze në muzikës, 23 vjeçarja u rikthye pak javë më parë me këngën 'Don't Start Now' të...
  • image 04 Dhjetor 2019 Penelope Cruz dhe Antonio Banderas prijnë me kandidime në Goya Awards Yjet e "Pain and Glory", Penelope Cruz dhe Antonio Banderas janë ndër të kandiduarit për ceremoninë e çmimeve spanjolle, Goya Awards. Regjisori i dramës nostalgjike, Pedro Almodovar, ishte gjithashtu i kandiduar për Regjisorin më të mirë,...
  • image 03 Dhjetor 2019 Zendaya shpallet "Femra e vitit" nga GQ Aktorja e re por e suksesshme Zendaya është shpallur "Femra e vitit" sipas vlerësimeve të revistës GQ. Aktorja intriguese e justifikoi këtë titull me rastin e fjalimit të jashtëzakonshëm pas marrjes së çmimit. Zendaya filloi në një shok...
  • image 02 Dhjetor 2019 Victoria Beckham ka humbur 16 milionë dollarë me kompaninë e modës Kompania e modës së Victoria Beckham i ka humbur madje 15.9 milionë dollarë në vitin 2018. Humbjet në Victoria Beckham Ltd u rritën me 20 për qind gjatë vitit deri në dhjetor të vitit 2018 për shkak të një rënie të shitjeve, ku ish...
  • image 01 Dhjetor 2019 Bebe Rexha tregon suksesin e arritur pas dietës së re Bebe Rexha i ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale duke e treguar figurën e saj trupore, me ç'rast vihet re se ajo ka humbur në peshë. Këngëtarja shqiptare ka pozuar me kostum të zi teksa vërehet se linjat e saj të bujshme kanë...
  • image 30 Nëntor 2019 Sa e këndshme u duk Rita për ditëlindje (Foto) Rita Ora para tri dite ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të. Këngëtarja ka postuar një set fotografik ku duket tepër simpatike në këto fot Ditëlindja e saj ra pak në hije për shkak të tërmetit në Shqipëri. E pas kësaj, Rita nuk e ka...
  • image 29 Nëntor 2019 “Daily Mail” shkruan për ndihmat që Bebe Rexha dhe Rita Ora po bëjnë për të prekurit nga... Gazeta e përditshme britanike "Daily Mail", e ka shkruar një artikull për ndihmat që dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e Rita Ora, po bëjnë për të prekurit nga tërmetet në shtetin e Shqipërisë. "Daily...
  • image 29 Nëntor 2019 Dua Lipa me iniciativë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri (foto) Dua Lipa, në faqen e saj të Instagramit, shkruan se festa kombëtare e 28 Nëntorit i gjen shqiptarët mes dhimbjes për tragjedinë e shkaktuar nga tërmeti. "Jam krenare për solidaritetin që kanë treguar vëllezërit e motrat në Kosovë e në...
  • image 28 Nëntor 2019 Lady Gaga kritikon thashethemet për romancën me Bradley Cooper Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së "Oscarit", duke këmbëngulur se ata e "orkestruan" tërë performancën për t'i bërë shikuesit të besojnë se ishin të...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29