Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191013

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191013

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 07 Nëntor 2019 Gaga thyen heshtjen, flet për lidhjen me Bradley Cooper "Ne dëshirojmë që njerëzit të na besojnë se jemi të dashuruar". Lady Gaga ka pozuar në jelek për ballinën e Elle derisa ka folur edhe për thashethemet se ka një romancë të saj me Bradley Cooper Gaga ka folur për thashethemet rreth...
  • image 06 Nëntor 2019 Leonora, një bukuri e vërtetë në veshje të bardha Këngëtarja Leonora Jakupi është bërë më e gjallë këto ditë Ajo duket se është në përgatitje për ta lansuar ndonjë këngë të re pak para festave të fundvitit. E derisa një ditë më parë kishte postuar një fotografi në një...
  • image 05 Nëntor 2019 Modelja kosovare “pushton” billboardat në Gjermani Modelja shqiptare që jeton në Gjermani Heidi Lushtaku është në fokus të shumë firmave reklamuese gjermane Kohëve të fundit ajo është paraqitur në Festivalin e Cannes, ku e kishte tradhtuar fustani dhe i kishte ekspozuar gjinjtë e saj.
  • image 04 Nëntor 2019 Dua Lipa rrëmben vëmendjen e publikut në qilimin e kuq te MTV Europe Music Awards Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Dua Lipa e veshur e tëra me të zeza, e rrëmbeu gjithë vëmendjen e publikut gjatë parakalimit të saj mbi qilim të kuq, të shtruar për ceremoninë e shpërblimeve "2019 MTV Europe Music...
  • image 03 Nëntor 2019 ‘Nuk e meriton famën që ka’, Zerka thumbon publikisht këngëtaren shqiptare Këngëtari i njohur Young Zerka ishte këtë të shtunë i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, "Shiko kush luan". Ai ka zbuluar detaje nga jeta private, profesionale, ka shprehur mendime mbi artistët e tjerë si dhe ka performuar live.
  • image 02 Nëntor 2019 Ed Sheeran e dyfishon pasurinë Sukseset për këngëtarin Ed Sheeran s'kanë të ndalur. Këngëtari pothuajse dyfishoi pasurinë e tij në një vit dhe është klasifikuar si personi i famshëm më i pasur në Britani nën moshën 30-vjeçare. 28-vjeçari u vlerësua në vitin...
  • image 01 Nëntor 2019 Mozzik, e bën tatuazh imazhin e vajzës së tij Reperi Mozzik ka bërë një tatuazh sonte në dorë e ku është fotografia e tij. Është përfolur shumë në media për lidhjen e tij me reperen Loredana me të cilën ai ka edhe një vajzë, Hanën.
  • image 31 Tetor 2019 Genci paralajmëron dy këngë të reja Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, shumë shpejt do të vijë me dy projekte të reja muzikore Këtë e ka bërë të ditur reperi përmes një fotografie të cilën e ka publikuar sot në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë...
  • image 30 Tetor 2019 Mbërrin spin-offi i serisë "100" Serisë 100 po i afrohet fundi, por kanali televiziv The CW do t'ua japë fansave një ngushëllim pasi që sa po e ka konfirmuar që planifikon ta bëjë pararendësen e serisë të vendosur 97 vjet para ngjarjeve të serialit origjinal. Seriali i...
  • image 29 Tetor 2019 Jared Padalecki është arrestuar në Texas Aktori Jared Padalecki thuhet se është arrestuar për sulm në Texas. Ylli i Supernatural u arrestua të shtunën në Austin kur jashtë një klubi të natës e quajti dikë stereotip, shkruan KOHA Ditore. Sipas TMZ-së, aktori ishte arrestuar për...
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30