Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191013

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191013

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 25 Gusht 2010 Kidman zhgënjen adhuruesit Aktorja e famshme australiane, Nicole Kidman, është paraqitur në reklamën për qendrën tregtare, ende të papërfunduar, në Rio de Janeiro, me çka adhuruesit e saj dukshëm i ka brengosur për shkak të pamjes së tepërt plastike.
  • image 21 Maj 2010 Whitney Houston zhgënjeu australianët "Nothing But Love World Tour" titullohet turneu botëror i këngëtares Whitney Houston, e cila nuk u ka lënë një shije të mirë australianeve gjatë ndalesës në Brisbane.
  • image 21 Maj 2010 Hariri kritikon bashkëkombësen e saj Hayek “Salma Hayek nuk është një shembull i mirë”;. Kështu këmbëngul aktorja libaneze May Hariri e cila është shprehur se nuk do të marrë pjesë si protagoniste në një film pasi në të ishin parashikuar katër skena erotike.
  • image 21 Maj 2010 7 milionë euro për dorëshkrime e Kazanovës Zyrtarët e Bibliotekës Kombëtare të Francës paraqitën një ditë më parë një dorëshkrim prej 3 700 faqesh të një prej veprave më të mëdha të letërsisë së shekullit të 18-të, 'Historia e jetës sime' shkruar nga Jakomo Kasanova.
  • image 21 Maj 2010 Shkruhet një libër për familjen Obama Një libër biografik për presidentin amerikan Barack Obama, i shkruar nga redaktori i revistës “New Yorker”;, i cili njëherësh është edhe fitues i çmimit “Pulitzer”; për letërsi, David Remnick do të dalë në treg në pranverë të...
  • image 21 Maj 2010 Jonida Maliqi duet me një reper Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Jonida Maliqi ka paralajmëruar se do të paraqitet në skenë me një reper.

    Ajo tani ka hapur “ekspozitën e këpucëve”;.
  • image 27 Prill 2010 Në Hollywood bëhet film për UÇK-në Craig Jurisevic është kirurg i specializuar për zemrën dhe lektor në universitet. Me prindër sllovenë, por i lindur dhe rritur në Australi, ai njihet për guximin e tij për të punuar në zonat më të rrezikshme të luftës.
H M M E P S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30