Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191013

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191013

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 23 Gusht 2019 Emina Cunmulaj tallet me bashkëshortin: Më fal që po ta sjell shpirtin në fyt Ajo është një ndër modelet më të famshme shqiptare përtej oqeanit Atlantik, në SHBA. Edhe pse nuk është më aktive me projekte në industrinë e modës, Emina Cunmulaj vazhdon të zgjoj interesimin e mediave shqiptare.
  • image 22 Gusht 2019 A po e paralajmëron Leonora Jakupi hyrjen në politikë? Leonora Jakupi ka treguar më në fund nëse po i futet apo jo politikës. Nuk është hera e parë që po qarkullojnë lajme se Leonora Jakupi do ti futet politikës. E lidhur me këtë, këngëtarja ka vendosur ta japë një përgjigje të prerë....
  • image 21 Gusht 2019 "Venom 2" bëhet me regjisor Kohët e fundit, në internet filluan të qarkullojnë thashethemet se tre regjisorë janë në rrethin e ngushtë për ta marrë rolin regjisorial për vazhdimin e parë të filmit "Venom". Andy Serkis, Travis Knight dhe Rupert Wyatt ishin...
  • image 20 Gusht 2019 Po pret fëmijën e katërt: Kështu duhej Ariana në Baby Shower Çifti i famshëm, këngëtari Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana po bëhen prindër për herën e katër. Ndonëse kanë qarkulluar foto në rrjetet sociale që kanë shprehur nurin e bukur e të shndritshëm të Arianës, në foton e postuar...
  • image 19 Gusht 2019 Noizy paralajmëron projekte të reja Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy, duket se po punon në projekte të reja. Kjo u bë e ditur nga vet ai, përmes një postimi të publikuar në llogarinë personale, Instagram. "Tani është koha për muzikë të re, bëhu gati...
  • image 18 Gusht 2019 Bes Kallaku takon Unikkatilin, publikon foton Reperi i njohur, Rebel a.k.a Unikkatil ka nisur turneun e tij në Kosovë ndërsa një të tillë pritet ta mbaj edhe në Shqipëri. Aktori nga Shqipëria, Bes Kallaku së fundi u takua me reperin kosovar. Këtë e bëri të ditur humoristi famshmë...
  • image 17 Gusht 2019 Iggy Azalea po kthehet Reperja ka veshur doreza të mëdha të ndërtimtarisë dhe një kapelë të fortë me një mburojë mbrojtëse plastike mbi të gjithë fytyrën, duke qëndruar brenda një hapësire që duket si një dhomë e marrjes në pyetje nga seriali Law &...
  • image 16 Gusht 2019 Cyrus dhe Hemsworth nuk po shkurorëzohen Kjo ndarje e Miley Cyrusit dhe Liam Hemsworthit po bëhet gjithnjë e më e pikëllueshme. Por! Duket se ka shpresë për lidhjen e tyre. Kjo sipas disa burimeve të revistës "People" që thjesht thanë se ka gjasa që Cyrusi dhe Hemsworthi do të...
  • image 15 Gusht 2019 Adrola Dushi do të jetë nikoqire e “Kënga Magjike 2019” Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, shquhet si një ndër femrat më të bukura nga fusha e modelingut. Krahas angazhimeve që ndjek në këtë fushë, Adrolës së fundmi i është besuar edhe një detyrë tjetër. Ajo do të jetë nikoqire e...
  • image 15 Gusht 2019 Pyetet se a do të martohej me një mashkull të varfër? Greta Koçi jep përgjigjen interesante Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave.
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30