Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191106

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191106

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 01 Nëntor 2019 Mozzik, e bën tatuazh imazhin e vajzës së tij Reperi Mozzik ka bërë një tatuazh sonte në dorë e ku është fotografia e tij. Është përfolur shumë në media për lidhjen e tij me reperen Loredana me të cilën ai ka edhe një vajzë, Hanën.
  • image 31 Tetor 2019 Genci paralajmëron dy këngë të reja Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, shumë shpejt do të vijë me dy projekte të reja muzikore Këtë e ka bërë të ditur reperi përmes një fotografie të cilën e ka publikuar sot në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë...
  • image 30 Tetor 2019 Mbërrin spin-offi i serisë "100" Serisë 100 po i afrohet fundi, por kanali televiziv The CW do t'ua japë fansave një ngushëllim pasi që sa po e ka konfirmuar që planifikon ta bëjë pararendësen e serisë të vendosur 97 vjet para ngjarjeve të serialit origjinal. Seriali i...
  • image 29 Tetor 2019 Jared Padalecki është arrestuar në Texas Aktori Jared Padalecki thuhet se është arrestuar për sulm në Texas. Ylli i Supernatural u arrestua të shtunën në Austin kur jashtë një klubi të natës e quajti dikë stereotip, shkruan KOHA Ditore. Sipas TMZ-së, aktori ishte arrestuar për...
  • image 28 Tetor 2019 Paris Hilton rikthehet me veshjet provokuese Derisa jemi në periudhën e Halloweenit, yje të ndryshme kanë zgjedhur kostume dhe transformime nga më të ndryshmet, ndërsa këtu nuk ka bërë përkushtim as Paris Hilton. Trashëgimtarja e pasur ka marrë vëmendjen gjatë një daljeje në...
  • image 27 Tetor 2019 Kidda publikon këngën e re "Zemra ime" Këngëtari Kidda ka publikuar këngën e tij më të re "Zemra ime". Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vet këngëtari, derisa masterizimin e ka bërë Sqrtl Squad, transmeton Koha.net. "Zemra ime" vjen me videoklip të punuar nga produksioni...
  • image 26 Tetor 2019 Tërbohen në Beograd për bilbordet me figurën e Rita Orës "Skandaloze! Shqiptarja Rita Ora i qesh Beogradit në fytyrë! Këngëtarja e preferuar e Haradinajt dhe Thaçit në pankartat e kryeqytetit!", kështu shkruan media serbe Informer e indinjuar me këngëtaren nga Kosova me famë botërore. Serbët e...
  • image 25 Tetor 2019 Jennifer Lopez në moshën 50-vjeçare ende shkëlqen Për regjimin e Jennifer Lopez është folur shumë herë, por kjo aktore dhe këngëtare tërheqëse gjithmonë intrigon me trupin dhe figurën e saj të bukur, e cila do t'i turpëronte edhe koleget e saj dy herë më të reja. Për të, as...
  • image 24 Tetor 2019 James Blunt flet edhe për Kosovën në rrëfimin për The Sun Në një intervsitë për prestigjiozen "The Sun" James Blunt ka folur edhe për Kosovën. James në një intervistë për prestigjiozen "The Sun", flet për përvojën e tij në ushtrinë britanike gjatë luftës së Kosovës dhe çfarë e bën atë...
  • image 23 Tetor 2019 Justin Bieber arrin marrëveshje për padinë e paparacit Justin Bieber e ka arritur një marrëveshje me paparacin i cili e kishte paditur për përdorim të papërshtatshëm të një fotografie. Robert Barbera e ka njoftuar gjykatën se ai po e hedh poshtë padinë e tij kundër yllit të popit, vetëm...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29