Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191123

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20191123

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 03 Janar 2020 Femra misterioze nga takimet e Matthew Perry është prezantuese Aktori Matthew Perry (50), më i njohur për rolin e tij si Chandler në kult serinë 'Friends', rrallë shfaqet në publik, por kur shfaqet, ai i befason të gjithë. Kohët e fundit ai ishte në darkë në një restorant italian në Hollywood me...
  • image 02 Janar 2020 Rrëfimi i Adelina Ismailit: Pse ka hequr dorë prej vitesh nga muzika Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të talentuara të skenës shqiptare. Pavarësisht këtij fakti, artistja u shkëput për një periudhë shumë të gjatë nga muzika, duke mos zbuluar se cila arsye fshihej pas...
  • image 31 Dhjetor 2019 Çiljeta nuk fshihet më! E poston një foto me të dashurin futbollist Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është përfshirë për një kohë të gjatë në diskutimet për lidhjen e saj me portierin e njohur, Alban Hoxha. Ajo asnjëherë nuk ka bërë një deklaratë për raportin e saj me portierin e njohur, por...
  • image 30 Dhjetor 2019 Dr Dre, muzikanti më i paguar në dekadën e fundit Përveç listës standarde të yjeve të muzikës më të paguar të vitit, revista "Forbes" ka publikuar ??edhe listën e muzikantëve me pagesë më të lartë të dekadës së fundit. Në krye të listës është muzikanti që lansoi albumin e tij...
  • image 29 Dhjetor 2019 Pas divorcit, Rudina Dembacaj bën dedikimin e papritur, shfaqet në krah të ish burrit (Foto) Aktorja Rudina Dembacaj shfaqet në një foto familjare me ish burrin dhe vajzën, pak kohë pas divorcit. Në një postim në rrjetet sociale, Rudina i bën një dedikim vajzës së saj e cila mbush 3 vjeç. Ndërsa i premton se e vetmja gjë që...
  • image 28 Dhjetor 2019 Mariah Carey paditet nga ish-dadoja Krishtlindja e mrekullueshme e Mariah Carey është prishur nga një padi e re nga një ish-dado. Derisa superylli i popit po festonte pozitën nr. 1 për këngët e Krishtlindjeve në Amerikë dhe video-klipin e ri ku paraqiten yje të ndryshme për...
  • image 27 Dhjetor 2019 Brad Pitt dhe Jennifer Aniston rikthehen sërish bashkë Duket sikur historia e aktorëve Brad Pitt dhe Jennifer Aniston nuk do të mbarojë kurrë. Sipas Life & Style, Pitt dhe Aniston kanë rindërtuar romancën e tyre dhe ata janë të gatshëm ta ndajnë atë me botën në "Golden Globes" të muajit...
  • image 26 Dhjetor 2019 Ledri Vula me status interesant për “kohën” Reperi Ledri Vula, që Krishtlindjet i priti në Amerikë, ka bërë një postim interesant kohëve të fundit Reperi i hyri edhe biznesit kohëve të fundit, duke thënë se e ka menduar mirë këtë dhe se bashkë me shokun e tij kishte vendosur...
  • image 25 Dhjetor 2019 Flori Mumajesi bën urimin komik për Krishtlindje (video) Flori Mumajesi është një nga këngëtarët dhe kantautorët më të dashur për publikun. Për shkak të punës dhe projekteve të shumta, Flori nuk është shumë aktiv në rrjetet socialë. Por ditën e sotme ai ka uruar gjithë fansat e tij me...
  • image 25 Dhjetor 2019 Floriana Garo nënë për herë të dytë, na tregon emrin e bebit Floriana Garo moderatore dhe modele është bërë nënë për herë të dytë. Fëmija i parë i Florianës është vajzë, ndërsa ditën e djeshme moderatorja ka sellë në jetë një djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Floriana me një...
H M M E P S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30