Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20200110

Kult-Showbiz - Të gjitha lajmet e datës: 20200110

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 28 Mars 2020 Pas tetë vjetësh, Bob Dylani rikthehet me këngë për vrasjen e Kennedyt Kënga e parë e re e Bob Dylanit, pas plot tetë vjetësh, është një refleksion 17-minutësh për vitet '60 dhe për vrasjen e presidentit amerikan, John F. Kennedy. Balada e shoqëruar me tinguj të lehtë të pianos, kitarës dhe baterive,...
  • image 27 Mars 2020 Mediat britanike e vlerësojnë projektin e ri të Rita Orës E nxehtë dhe sensacionale. Kështu e përshkruajnë mediat britanike Rita Orën e cila paraqitet para një ariu të murrmë në videon e fundit të saj "How To Be Lonely" Ndër skenat e tjera në këtë spot është edhe momenti kur Rita vallëzon...
  • image 26 Mars 2020 Dennis Quaid i ka ndryshuar planet e martesës Ylli i filmit "Parent Trap", Dennis Quaid, kishte planifikuar të kurorëzohet me të fejuarën e tij 39 vjet më të re, Laura Savoie, në shtëpinë e Craig T. Nelsonit në Kauai, më 4 prill të këtij viti. Por tani ka vendosur ta shtyjë datën...
  • image 25 Mars 2020 Cricket dhe Dafina Zeqiri sjellin bashkëpunimin "Një herë në jetë" Dy artistët e njohur të skenës sonë muzikore, Dafina Zeqiri dhe Cricket, para pak minutash e publikuan projektin e tyre të ri, transmeton Koha. Kënga mbanë titullin "Një herë në jetë", ndërsa vjen e shoqëruar edhe me një videoklip të...
  • image 24 Mars 2020 Loredana shfaqet në karantinë bashkë me Zunën Reperja kosovare Loredana është shfaqur sonte në karantinë bashkë me reperin Zuna. Është përfolur shumë për një lidhje të mundshme në mes të reperes Loredana dhe reperit Zuna. Derisa Loredana nuk ka folur për këtë gjë, Zuna e kishte...
  • image 23 Mars 2020 Nga njohja me aktorin tek mëmësia, bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon detaje për jetën e saj Dyshja ka qenë mjaft e rezervuar për të ndarë detaje mbi vogëlushin, pasi ai është akoma i vogël dhe kanë preferuar ta mbajnë larg vëmendjes mediatike. Megjithatë së fundmi Ira ka zgjedhur t'i përgjigjet disa pyetjeve të ndjekësve,...
  • image 22 Mars 2020 Preket me koronavirus aktorja kryesore e “La Casa De Papel”, a do shtyhet sezoni i 4 serialit... Një ndër aktoret kryesore të serialit "La Casa De Pape" Itziar Ituno, ku ndryshe njihet edhe si Raquel Murrillo, inspektorja që ra në dashuri me profesorin, ka rezultuar pozitive në testin për koronavirus. Vetë aktorja e ka dhënë njoftimin...
  • image 21 Mars 2020 Dua Lipa tregon datën e këngës së re Këngëtarja Dua Lipa edhe pse e vetizoluar nuk e ka ndalur aktivitetin e saj muzikorë Pasi që ka treguar se është vetizoluar në Amerikë, ku edhe kaloi ca ditë në New York me të dashurin e saj Anwar Hadid, Dua ka treguar sot me anë të një...
  • image 20 Mars 2020 Rita Ora e ka lansuar një videoklip të thjeshtë të këngës "How To Be Lonely" Pesë ditë pasi e lansoi versionin audio të këngës "How To Be Lonely", Rita Ora e ka sjellë projektin edhe me një videokip të thjeshtë, ku në fokus duket të jetë vallëzimi. Në këto kohë të izolimit dhe kur yjet po pauzojnë me...
  • image 19 Mars 2020 Yjet e filmave, të prekur me koronavirus Ndërsa koronavirusi përhapet në të gjithë globin, Hollywoodi po merr një goditje të rëndë pasi disa nga yjet e tij janë diagnostikuar me këtë sëmundje. Midis filmit dhe televizionit, një pjesë e aktorëve kanë njoftuar se kanë dalë...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29