Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 27 Qershor 2019 Ledri Vula paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Lumi B Ledri Vula është njëri nga reperët më të pëlqyer në tregun tonë muzikor. Ai po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore, ndërsa deri më tani ka realizuar edhe disa bashkëpunime të suksesshme. Këtë herë, reperi i ka...
  • image 26 Qershor 2019 Lady GaGa ndien keqardhje për Irinën 'Trekëndëshi i dashurisë' - Bradley Cooper (44) Irina Shayk (33) dhe Lady Gaga (33) nuk pushon së qeni tema kryesore e Hollywoodit. Dhe derisa disa thonë se aktori dhe këngëtarja u lidhën gjatë xhirimeve të "A Star Is Born", të tjerët me...
  • image 26 Qershor 2019 Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti,...
  • image 25 Qershor 2019 Filmi i animuar Kosovar N'kornizë shfaq premierën në Anibar Në Festivalin e Animacionit Anibar që këtë vit organizon edicionin e tij të 10të, do të shfaqet edhe premiera e filmit të animuar Kosovarë N'Kornizë. Përveç që është njëri nga filmat e rrallë të animuar të prodhuar në Kosovë,...
  • image 25 Qershor 2019 Kjo ishte atmosfera në koncertin e Taynës në qendër të Prishtinës Të enjten. Tayna mbajti koncert në qendër të Prishtinës. Tayna ka mbajtur koncert madhështor në sheshin "Zahir Pajaziti" në Prishtinë t. Këngëtarja këndoi para një numri të madh të fansave, të cilët brohorisnin gjatë gjithë kohës...
  • image 24 Qershor 2019 Elvana Gjata rikthehet me Capital T me këngën 'Fistani' (Video) Elvana Gjata vendosi që hitin e verës ta sjellë në duet me reperin Capital T. "Fustani" titullohet projekti i ri i artistëve, të cilët janë frymëzuar nga një këngë e vjetër shqiptare. Ndryshe nga herët e tjera, Elvana këndon në...
  • image 23 Qershor 2019 Ashton Kutcher dhe Mila Kunis tallen: “Mes nesh ka përfunduar çdo gjë” Pasi që në fillim të këtij muaji mediat e huaja shkruan për problemet martesore të çiftit, 41-vjeçarit Ashton Kutcher dhe 35-vjeçares Mila Kunis, çifti tani ka vendosur të flasë për këto pohime në media. Në videoklipin të cilin...
  • image 22 Qershor 2019 Cardi B probleme me ligjin, hetohet për 14 akuza Cardi B është akuzuar nga Juria e Madhe e Queens mbi rastin e saj të vazhdueshëm të rrahjeve në klub, ABC News raportoi të premten në mëngjes (21 qershor). Akuzat "nuk ishin menjëherë të qarta" sipas raportit të ABC dhe nuk do të...
  • image 21 Qershor 2019 Nicki Minaj publikon klipin e ri “Megatron” Reperja e famshme botërore, Nicki Minaj, ka publikuar projektin e ri muzikor i cili mban titullin "Megatron". Edhe kjo këngë e Minajt është shoqëruar me videoklip, gjersa edhe këtë herë nuk munguan skenat e 'nxehta' nga ana e saj. "Megatron"...
  • image 20 Qershor 2019 Shefi i Instagramit i zhgënjyer që Selena Gomez e ka fshirë aplikacionin e popullarizuar Pasi që Selena Gomez tha se e kishte fshirë aplikacionin Instagram nga telefoni i saj sepse beson se rrjetet sociale janë të dëmshme për të rinjtë, shefi i Instagramit, Adam Mosseri, shprehu zhgënjimin e madh që personi i tretë më i...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29