Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 21 Korrik 2019 Modelja Eva Murati shfaqet joshëse si marinare Pas një sezoni të ngjeshur në televizion, Eva Murati po shijon pushimet e saj në bregdet. Prezantuesja bukuroshe shfaqet në një formë të shkëlqyer në bordin e një jahti në brigjet e Vlorës, ku mban në kokë edhe kapelën e...
  • image 20 Korrik 2019 Vajza e Beyonce kopje e saj, publikon albumin e ri Ditën e djeshme këngëtarja e famshme, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, "The Lion King: The Gift". Albumin ajo e cilësoi si një dhuratë për Afrikën dhe menjëherë pas publikimit ai po thyen rekorde.
  • image 20 Korrik 2019 Dua Lipa tregon se çfarë po i jep ankth Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, këto ditë është duke qëndruar në Los Angeles. Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej mjaft atraktive veshur me një...
  • image 19 Korrik 2019 Pas ndarjes, Irina Shayk dhe Bradley Cooper marrin vendimin e rëndësishëm Bradley Cooper dhe Irina Shayk do të ndajnë kujdestarinë për vajzën e tyre dyvjeçare, Lea De Seine. Aktori 44-vjeçar dhe modelja 33-vjeçare, të cilët u ndanë një muaj më parë, kanë rënë dakord të jetojnë në Nju Jork, në mënyrë...
  • image 19 Korrik 2019 Dua Lipa kujton rrënjët, publikon hartën e Ilirisë Dua Lipa gjithmonë ka folur me krenari për origjinën e saj shqiptare. Pavarësisht se jeton në Britani dhe po zhvillon karrierën e saj si këngëtare në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua nuk harron të kujtojë rrënjët nga vjen. Në një...
  • image 18 Korrik 2019 Motra e Rita Orës në Ulqin, reklamon linjat e trupit Motra e Rita Orës, Elena, përkundër angazhimeve të shumta me këtë të fundit, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Si destinacion të pushimeve, ajo ka zgjedhur lumin Buna, në Komunën e Ulqinit. Zeshkania ka publikuar disa...
  • image 17 Korrik 2019 Game of Thrones thyen rekordin në Emmy Awards me 32 nominime Nominimet për Emmy Awards janë shpallur të martën. Dhe ishte padyshim një sukses i jashtëzakonshëm për filmin e HBO "Game of Thrones". Me 32 nominime filmi vendosi një rekord në historinë e Çmimeve Emmy. Game of Thrones theu rekord...
  • image 15 Korrik 2019 Beyonce merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e "Lion King" Këngëtarja e njohur, Beyonce, ka marrë vëmendjen e të gjithëve në premierën evropiane të filmit "Lion King" të mbajtur në kinemanë ODEON Luxe në Leicester Square. Beyonce është zëri dublues i Nala në këtë film, pos kësaj...
  • image 14 Korrik 2019 Reja e Sali Berishës shfaqet seksi me bikini të kuq (foto) Prej disa ditësh, blogerja Armina Mevlani ka nisur pushimet, nga ku ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot me kostume të larjes. Në disa prej fotove të reja, Armina shfaqet duke pozuar në plazh, me bikini të kuq. Bukuroshja, partnere e...
  • image 13 Korrik 2019 Publikohet hiti i shumëpërfolur, Luana Vjollca godet sërish, por këtë herë me Faydee Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme. Këngëtarja Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31