Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 01 Korrik 2019 Ledri Vula poston në Instagram foto me Rita Orën Rep artisti i njohur kosovar, Ledri Vula, ka postuar në profilin e tij në Instagram një fotografi me divën botërore të muzikës pop, Rita Ora. Nuk ka dhënë më shumë detaje se përse janë bashkë në këtë foto, por vetëm e ka shoqëruar...
  • image 28 Qershor 2019 Demi Lovato premton ta rrëfejë "anën e saj të tregimit" në albumin e ri Demi Lovato po planifikon ta përdorë albumin e saj të ardhshëm për ta ndarë "anën e saj të tregimit" në materialin e saj të parë të ri, që prej mbidozimit pothuajse fatal verën e kaluar (2018). Ylli i hitit "Confident" kohët e fundit u...
  • image 27 Qershor 2019 Avril Lavigne paralajmëron turneun e parë pas 5 vjetësh Avril Lavigne është duke u përgatitur që të dalë në skenë për herë të parë në pesë vjet pas njoftimit të së hënës për datat e koncerteve për një turne të Amerikës së Veriut. Këngëtarja kanadeze, e cila ka luftuar me...
  • image 27 Qershor 2019 Ledri Vula paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Lumi B Ledri Vula është njëri nga reperët më të pëlqyer në tregun tonë muzikor. Ai po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore, ndërsa deri më tani ka realizuar edhe disa bashkëpunime të suksesshme. Këtë herë, reperi i ka...
  • image 26 Qershor 2019 Lady GaGa ndien keqardhje për Irinën 'Trekëndëshi i dashurisë' - Bradley Cooper (44) Irina Shayk (33) dhe Lady Gaga (33) nuk pushon së qeni tema kryesore e Hollywoodit. Dhe derisa disa thonë se aktori dhe këngëtarja u lidhën gjatë xhirimeve të "A Star Is Born", të tjerët me...
  • image 26 Qershor 2019 Morena na sjell foto nga brendia e shtëpisë së saj super luksoze Morena Taraku ka postuar një fotografi nga dhoma e ditës e shtëpisë së saj. Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti,...
  • image 25 Qershor 2019 Filmi i animuar Kosovar N'kornizë shfaq premierën në Anibar Në Festivalin e Animacionit Anibar që këtë vit organizon edicionin e tij të 10të, do të shfaqet edhe premiera e filmit të animuar Kosovarë N'Kornizë. Përveç që është njëri nga filmat e rrallë të animuar të prodhuar në Kosovë,...
  • image 25 Qershor 2019 Kjo ishte atmosfera në koncertin e Taynës në qendër të Prishtinës Të enjten. Tayna mbajti koncert në qendër të Prishtinës. Tayna ka mbajtur koncert madhështor në sheshin "Zahir Pajaziti" në Prishtinë t. Këngëtarja këndoi para një numri të madh të fansave, të cilët brohorisnin gjatë gjithë kohës...
  • image 24 Qershor 2019 Elvana Gjata rikthehet me Capital T me këngën 'Fistani' (Video) Elvana Gjata vendosi që hitin e verës ta sjellë në duet me reperin Capital T. "Fustani" titullohet projekti i ri i artistëve, të cilët janë frymëzuar nga një këngë e vjetër shqiptare. Ndryshe nga herët e tjera, Elvana këndon në...
  • image 23 Qershor 2019 Ashton Kutcher dhe Mila Kunis tallen: “Mes nesh ka përfunduar çdo gjë” Pasi që në fillim të këtij muaji mediat e huaja shkruan për problemet martesore të çiftit, 41-vjeçarit Ashton Kutcher dhe 35-vjeçares Mila Kunis, çifti tani ka vendosur të flasë për këto pohime në media. Në videoklipin të cilin...
H M M E P S D
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31