Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 17 Gusht 2019 Iggy Azalea po kthehet Reperja ka veshur doreza të mëdha të ndërtimtarisë dhe një kapelë të fortë me një mburojë mbrojtëse plastike mbi të gjithë fytyrën, duke qëndruar brenda një hapësire që duket si një dhomë e marrjes në pyetje nga seriali Law &...
  • image 16 Gusht 2019 Cyrus dhe Hemsworth nuk po shkurorëzohen Kjo ndarje e Miley Cyrusit dhe Liam Hemsworthit po bëhet gjithnjë e më e pikëllueshme. Por! Duket se ka shpresë për lidhjen e tyre. Kjo sipas disa burimeve të revistës "People" që thjesht thanë se ka gjasa që Cyrusi dhe Hemsworthi do të...
  • image 15 Gusht 2019 Adrola Dushi do të jetë nikoqire e “Kënga Magjike 2019” Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, shquhet si një ndër femrat më të bukura nga fusha e modelingut. Krahas angazhimeve që ndjek në këtë fushë, Adrolës së fundmi i është besuar edhe një detyrë tjetër. Ajo do të jetë nikoqire e...
  • image 15 Gusht 2019 Pyetet se a do të martohej me një mashkull të varfër? Greta Koçi jep përgjigjen interesante Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave.
  • image 14 Gusht 2019 Dua Lipa me 39% ndjekës të rremë në Instagram - kryeson Ellen DeGeneres me 58% Instituti britanik për Performancën e Muzikës Moderne ka analizuar profilet e të famshmëve në rrjetin social Instagram për të përcaktuar se kush ka më shumë ndjekës të rremë. Zbulimet janë tronditëse.
  • image 14 Gusht 2019 Perry akuzohet për ngacmim seksual Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtorë për kopjimin e këngës "Dark Horse". Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe nga modeli, i cili ishte...
  • image 14 Gusht 2019 Rita Ora e mahnitur me këngën e Taynas dhe Dafina Zeqirit Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shprehur e mahnitur me projektin "Bye Bye" të sjellë në fundjavë nga dy yjet e estradës kosovare, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Kënga e lansuar para dy ditësh menjëherë është kthyer...
  • image 13 Gusht 2019 Urimi i Ritës për ditëlindjen e Cara Delevingne: Më fal që nuk isha me ty, por do të dua... Të hënën, modelja e famshme, Cara Delevingne, ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të. Me këtë rast nuk ka munguar edhe urimi i shoqes së saj të ngushtë, këngëtares shqiptare, Rita Ora. Artistja shqiptare ka bërë një postim në...
  • image 13 Gusht 2019 Fjolla pozon në mënyrë atraktive e veshur në të zeza Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është njëra ndër femrat më të përfolura në estradën shqiptare. Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 400 mijë ndjekës. Zeshkania së fundmi...
  • image 13 Gusht 2019 Nora e djegë prapë rrjeti me fotot e fundit Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës. Edhe pse së fundi ka qenë shtatëzënë, ajo ende ka një trup perfekt. Këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në rrjetin social Instagram.
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29